Новини

Дезінфекція у нашому житті

Дезінфекція – гарантія захисту та безпеки життя. Гігієна і дезінфекція не може обійти стороною жодної людської діяльності

В особистому побуті, на роботі, у сферах послуг, масових заходах і найбільша в медицині необхідно боротись з шкідливими бактеріями, вірусами та іншими шкідливими збудниками. У час пандемії дезінфекції приділяється особлива увага. На сучасному ринку хімії компанія «Лізоформ» https://lysoform.ua/productcat/dezinfekcziya-poverhon/ пропонує широкий асортимент товарів для дезінфекції, ресторанів, готелів, для прибиральної техніки, харчової промисловості, салонів краси, лікувальних закладів, пральнь. Дані препарати допомагають вести бізнес, виконувати всі вимоги безпеки для персоналу і клієнтів, а також у домашніх справах для дезінфекції різних поверхонь, очищення повітря, миття рук та багато інших.

Каталог інтернет-магазину Лізоформ пропонує продукцію для:

  • Медицини;
  • Комунальної гігієни;
  • Промислової гігієни;
  • Сервісного менеджменту;
  • Виробництва.

Перелік товарів для дезінфекції, стерилізації та гігієни у галузі медицини включає: антисептики рук та шкіри, для миття та догляду рук та шкіри, серветки для дезінфекції, засоби особистої гігієни, для дезінфекції поверхонь та інструментів, професійні мийні засоби, засоби для прання, засоби на основі хлору.

Компанія «Лізоформ» пропонує все, що потрібно для чистоти і гігієни готелів, ресторанів, спортзалів, клубів, транспорту, навчальних закладів, хімчисток та інших. З такими препаратами можна провести якісний і швидкий клінінг будь-яких приміщень. А інструменти та професійна техніка допоможе вам це зробити легко і в короткі терміни. Професійна техніка Taski, машини для сухого та вологого прибирання, інвентар для прибирання, професійна хімія, кухонне та пральне обладнання  допоможуть вам у ведені бізнесу.

Всі миючі та дезінфікуючі професійні засоби сертифіковані таких торгових марок Diversey, Suez, Blanidas.

Компанія випускає продукцію у різних формах. Це можуть бути гелі, порошки, серветки, таблетки, рідини, аерозолі тощо. «Лізоформ» велику увагу приділяє продукції власного виробництва, виробництва за замовленням від невеличких партій і до оптових покупців. Тобто розвиває контрактне виробництво «Ми і замовник – одна команда». Великий успішний досвід компанії «Лізоформ», власна науково-технічна лабораторія, високий контроль на всіх етапах виробництва дозволяє створювати технологічно складну продукцію високої якості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України