Новини з Австрії

Деякі політики в Австрії передбачають наступний рік як економічну катастрофу для республіки

“Наступний рік стане економічною катастрофою”, – упевнений представник FPÖ з економіки Ервін Ангерер.

З 1 лютого 2023 року росія запроваджує заборону на продаж нафти країнам, які підтримують обмеження цін на нафту. «Ця реакція Росії допоможе нашій країні ще глибше скотитися в енергетичну кризу. Наступний рік стане економічною катастрофою для Австрії — у цьому негативному розвитку частково винні ÖVP, Зелені, SPÖ та NEOS».

Такими словами, голова федеральної партії FPÖ і прес-секретар з економіки Ервін Ангерер прокоментував той факт, що росія тепер заборонить продаж нафти країнам, які прийняли рішення про обмеження цін на нафту з 1 лютого 2023 року.

«Оскільки Австрія підтримує обмеження цін на нафту, росія, як наслідок, більше не постачатиме нам нафту. У той час як країни ЄС, такі як Угорщина, Чехія та Словаччина, скористалися звільненням на невизначений термін, наша країна продовжує шкодити своєму населенню — і антибізнес-лінія щодо приналежності до ЄС», — розкритикував Ангерер і продовжив:

«Цей бойкот постачань російської нафти призведе до нестачі нафти, що призведе до неминучого зростання цін. Жертвами знову стануть австрійське населення, наша економіка, соціальне забезпечення і важко зароблене процвітання в Австрії».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України