Новини з Австрії

Дівчина у Відні змогла ножем відбитися від ґвалтівника: нападника затримано

24-річний чоловік намагався зґвалтувати молоду жінку у Відні-Мейдлінгу, коли вона відчиняла двері свого будинку. 22-річна дівчина змогла захиститися ножем, який носила у сумочці, поранивши злочинця та змусивши його втекти.

У вівторок о 22:40 дівчина відчиняла двері до під’їзду будинку, коли на неї ззаду напав чоловік. Нападник вштовхнув її всередину і повалив на землю. Проте дівчині вдалося витягти із сумочки ніж. За словами представника поліції Крістофера Верняка, це, мабуть, був ніж із викидним лезом. Вона завдала чоловікові кілька порізів та ножових поранень. Внаслідок такого опору злочинець відпустив її і втік бігом з її сумочкою.

Поліція Мейдлінга заарештувала підозрюваного гарячими слідами під час негайного оголошеного розшуку. 24-річного сирійця доправили до лікарні з колото-різаними пораненнями та затримали після амбулаторного лікування. Чоловік був п’яний і мав при собі невелику кількість гашишу. За повідомленням поліції, жінка захищалася у рамках “явної самооборони”. Подальше розслідування взяло Південне відділення Віденського земельного управління кримінальної поліції.

За матеріалами: https://www.vienna.at/
Фото: APA/BARBARA GINDL (Symbolbild)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України