Війна РФ проти України

Державна компанія «Укрспецекспорт» представлятиме українську гвинтівку «Володар обрію» на світових ринках озброєн

Про це повідомили у Державній компанії «Укрспецекспорт».

Державна компанія «Укрспецекспорт» підписала угоду про представництво та співробітництво з компанією «ВолодарОбрію», яка є розробником мультикаліберної снайперської гвинтівки з аналогічною назвою.

Снайперська гвинтівка «Володар обрію» (»Horizon’s Lord») призначена для проведення диверсійних та контрдиверсійних заходів.

Також заявлено, що гвинтівка призначена для знищення снайперів противника, розрахунків великокаліберних кулеметів, протитанкових ракетних комплексів та для боротьби з легкоброньованою технікою противника.

Укрспецекспорт планує експортувати гвинтівку “Володар обрію”

Укладання угоди між «Укрспецекспорт» та «ВолодарОбрію». Лютий 2022. Фото: «Укрспецекспорт»

Коментуючи підписання договору, заступник Генерального директора ДК «Укрспецекспорт» Юрій Шрамко зазначив:

«Ця гвинтівка та боєприпас до неї є унікальною вітчизняною розробкою, що за багатьма параметрами має переваги у порівнянні з існуючими снайперськими гвинтівками подібного класу. Конструктивні особливості «Володаря обрію» дозволяють швидко перейти з одного калібру до іншого, просто змінивши ствол».

Оригінальна конструкція MCR-HL дозволяє швидко адаптувати гвинтівку під будь-який великокаліберний патрон, що є на озброєнні потенційних країн-експлуатантів, а саме: 12,7х99NATO, 12,7х108; 12,7х114HL ; 14,5×114 та навіть під малокаліберний снаряд 23х115.

Це має збільшити бойові можливості військового підрозділу.

Укрспецекспорт планує експортувати гвинтівку “Володар обрію”

Гвинтівка «Володар обрію»

До того ж за його словами, максимально ефективна дистанція снайперського пострілу, а це 2 500 метрів, значно більша ніж у багатьох інших снайперських гвинтівок.

Угода передбачає об’єднання зусиль ДК «Укрспецекспорт» та компанії «Володар Обрію» задля розвитку перспективного українського концепту MCR «Horizon’s Lord» + патрон 12.7х114HL, та вихід снайперського комплексу на міжнародний ринок.

«Ми пишаємось тим, що отримали ексклюзивну можливість представляти перспективну розробку вітчизняних зброярів на світових ринках. «Володар Обрію» вже викликав зацікавленість у наших міжнародних партнерів, і ми з гордістю демонструватимемо його потенційним замовникам», – наголосив Юрій Шрамко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України