Економіка

Кабіни пілотів літака Ан-124 «Руслан» оновили. Відео

Приладна панель на літаку Ан-124-100 «Руслан» Стопкадр з відео Дмитра Антонова

З’явились деталі оновлення кабіни пілотів транспортного літака Ан-124 «Руслан» авіаліній «Антонова».

Поділився інформацією про нові прилади пілот Дмитро Антонов у своєму відеоблозі.

Серед нового обладнання:

    система вимірювання та відображення повітряних параметрів AD32 призначена для визначення барометричної висоти, приладної повітряної швидкості та температури за бортом літакасистема попередження зіткнення літаків у повітрі CAS 100електронна резервна система приладів GH-4200

Також на кадрах помічено рідкокристалічний дисплей на місці багатофункціонального індикатору систему управління і контролю системи раннього сповіщення зіткнення із землею.

Повне відео (момент з новими приладами на 5:35):

Раніше ми повідомляли, що українська компанія ТОВ «ВКФ «Сторк» поставить багатофункціональні індикатори MFD10.SPO.03 в інтересах ДП «Антонов» для встановлення на літаки Ан-124-100 «Руслан» та Ан-225 «Мрія».

Вказані багатофункціональні індикатори (дисплеї) будуть встановлені на бортову автоматизовану систему контролю літаків.

Бортова автоматизована система контролю (БАСК) призначена для безперервного контролю технічного стану всіх систем літака та дій екіпажу як у польоті, так і при виконанні різноманітних операцій на землі, що передбачені єдиним регламентом технічного обслуговування.

Деталі оновлення кабіни пілотів літака Ан-124 «Руслан» (відео)

З’явились деталі оновлення кабіни пілотів літака «Руслан». Багатофункціональний індикатор MFD10.SPO.02 EICAS Фото: ТОВ «ВКФ «Сторк»

На початку року система БАСК проходила модернізацію, одним з направлень було є покращення відображення для екіпажу інформації для екіпажу за допомогою переходу на багатофункціональні кольорові дисплеї та сучасну елементну базу.

ТОВ «ВКФ «Сторк» та ТОВ «АПАЛИС» у квітні 2020 року завершили виготовлення апаратної частини модифікації багатофункціонального індикатора MFD10.SPO.02 EICAS для встановлення на літаки Ан-124-100 ДП «Антонов».

Фахівцями було проведено розробка та відповідне тестування прикладного програмного забезпечення згідно з технічними вимогами замовника, зараз обладнання вже передано для сертифікаційних випробувань у складі повітряного судна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України