Здоров'я

Ботокс vs ліфтинг-масаж: порівнюємо результати

Ми порівняли процедури і з’ясували, в чому між ними різниця і яких результатів очікувати

Чи можливо повернути час назад за допомогою фейс-пластики? Чи зможе масаж повернути молодість і наскільки він дійсно ефективний? Чи варто відмовитися від уколів краси на користь безболісної мануальної пластики?

Мінуси ботокса

Ботокс – препарат, який вводиться в м’язову тканину і блокує надходження до них нервових імпульсів, або, простіше кажучи, паралізує. М’язи не можуть рухатися, а мімічні і глибокі зморшки немов зникають. А що може бути прекрасніше, ніж гладкий лоб, відсутність гусячих лапок і носогубкі? Здається, що немає нічого страшного в бажанні залишатися красивою в будь-якому віці, але є велике але.

Незважаючи на «ботоксну» лихоманку в світі і неймовірну популярність послуги, не варто забувати про негативні аспекти даного препарату.

Тривале бездіяльність м’язової тканини призводить до атрофії, м’язи розслабляються, і особа починає «з’їжджати» вниз.

Відчувши помітний ефект після однієї процедури, жінки звикають до гладку шкіру без єдиної зморшки і в гонитві за вічною молодістю не можуть жити без ін’єкцій.

Уколи ботокса надають тільки візуальний ефект, і з кожним наступним сеансом доза препарату буде збільшуватися.

Ін’єкції порушують цілісність шкіри і утворюють мікрорубці, які заважають виведенню токсинів з тканин і провокують розвиток набряклості.

Ботокс – своєрідний косметологічний наркотик, спробувати який зараз вирішуються навіть зовсім юні дівчата. Як і будь-який препарат, він викликає звикання, фізичний і психологічний. Важливо розуміти, що інвазивні процедури рекомендують проводити для жінок з вже видимими віковими змінами, але ніяк не в молодому віці.

Що таке ліфтинг-масаж і в чому його переваги?

Ліфтинг-масаж діє накопичувально, зміцнюючи і розслабляючи потрібні м’язи, за рахунок чого після курсу процедур особа стає помітно свіжіше і молодше, немов після кругової підтяжки. Скульптурований масаж схожий з тренуванням в тренажерному залі – при регулярних процедурах м’язовий каркас зміцнюється і тримає особа в тонусі, пружним і підтягнутим.

Фейс-ліфтинг можна проводити з 18 років, тим самим працюючи на випередження видимих ​​вікових змін. Якщо почати відвідувати курси скульптурірующій масажу з 25-30 років, коли в шкірі починаються процеси старіння, то такі проблеми, як втрата овалу обличчя, мімічні зморшки, ще не скоро дадуть про себе знати.

Скульптурований масаж кардинально відрізняється в залежності від завдання, яку потрібно вирішити, а також особливостей шкіри. Проблемна шкіра з акне вимагає дбайливого ставлення та боротьби із зайвою освітою себума, а вікова шкіра – технік ліфтингу.

Скульптурований масаж – маст-хев для кожної жінки, який підходить як для комплексного догляду за шкірою, так і для вирішення певних завдань.

Результат від правильно проведеної мануальної пластики не змусить себе довго чекати. Вирівнюється колір обличчя за рахунок поліпшення циркуляції крові і лімфи в тканинах.

М’язи розслабляються, спадають затискачі.

Відновлюється м’язовий тонус і тургор тканин.

Зникають дрібні мімічні зморшки і зменшуються глибокі.

Метаболічні процеси поліпшуються у всіх шарах шкіри.

Переваги масажу перед ботоксом

Мануальна пластика надає оздоровчий і візуальний ефект вже після першого сеансу і не викликає звикання, на відміну від уколів краси.

Яскрава відміна мануальної пластики від інвазивних процедур – безболісне проведення, без побічних ефектів у вигляді гематом, набряків і мікротравм шкіри.

Ботокс або ліфтинг-масаж – вибір за вами, проте ретельно зважте всі плюси і мінуси кожної процедури!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України