Авторські статті

Дестабілізують ситуацію ті, хто не хоче ефективних реформ в Україні

Україна здатна здійснити реформи, однак це не всім подобається і тому ситуацію в Україні намагаються дестабілізувати. Про це в ефірі “Шустер live” заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

“Купці людей не подобається те, що відбувається зараз в Україні, тому, що Україна в короткий проміжок часу може показати ефективну систему влади, ефективні зміни, що призведуть до підвищення рівня життя. І вся дестабілізація спрямована на дискредитацію та зупинку реформ, які мають відбутися в Україні”, – сказав Кличко.

За словами лідера “УДАРу”, те, що відбулося в Харкові та Донецьку – в наслідок чого загинули люди – це трагічні події. Водночас, наголосив він, робиться все, щоб залякати мешканців сходу та півдня України. “Все, що відбулося і відбувається – інспірована ситуація, щоб привнести дисбаланс та хаос в Україну”, – сказав Віталій Кличко. Він переконаний, що сьогодні деякі політики та політичні сили саме в такий спосіб добиваються зриву президентських виборів та намагаються запобігти врегулюванню політичної і економічної ситуації в країні. “Робиться все, щоб не була побудована нова вертикаль влади та не було порядку. Коли ще не був сформований новий уряд на територію України розпочалося вторгнення. Навряд чи хтось вірить, що до цього не причетна Російська Федерація”, – додав Віталій Кличко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України