Авторські статті

Деснянський Майдан відбувся

Громада Деснянського району віднялася на протест, Майдан прийшов на Троєщину!

Влада з переляку відгородилася від громади сотнями спецназівців, тітушками і навіть “живим щитом” із знедолених бюджетників.

Але це не зупинило людей – ініціативна група таки пройшла до приміщення РДА. Але чиновники не захотіли чути громаду і не змогли набратися духу і піти у відставку.

Тому громада сформувала Народну Раду Деснянського району, яка складається з авторитетних людей, які представляють громаду. Прямо зараз у моїй громадській приймальні на Закревського, 3 розпочинається її перше засідання. На порядку денному: формування загонів самооборони району та усіх здорових та залучення авторитетних сил району до діяльності Народної Ради.

Андрій Іллєнко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

9 коментарів

  1. Добре, що пішли до інших районів Києва. Майдан закінчиться тоді, коли місто Київ буде зруйновано вщент. Коли смиття буде вище голови, коли закінчаться продукти у магазинах, коли не буде води, елекрики, опалення. Коли перестане працювати транспорт, а від гор смердючого смиття розповсюдяться епідемічні хвороби. Тоді кияни будуть вирішувати, що краще, жити з поганим президентом, або з безвладдям, чи з Запорізькою Січю, чи циганським табором – називайте як хочете. І от коли кияни це зрозуміють – Майдан закінчиться. Так що нехай всюди йдуть.

  2. Ага, Деснянский майдан..не смешите! Живу на Лесном, наблюдал картину, как утром человек 70-80 по виду не отличить от “титушек” (18-25 лет парни спортивного вида)с флагами “Свободы” промаршировали в сторону Троещины. Тоже мне, “глас народа”. Ну неужели кто то ещё верит, что они бесплатно топали на Троещину?)))

  3. Цiкаво”авторитетнi люди”-це знову чмошники чито бидлогалiцаi з бидлопiкнiка.

  4. партия анальных рыгов – фашистская партия! ощипанные петухи из буркутни – это войска SS фашистской партии ПИД.ЕРАСТОВ! Эти МЕРЗКИЕ ТВАРИ за тарелку похлебки готовы и родную мать изнасиловать и убить по приказу янффычара! всю эту МЕРЗОСТЬ будут судить, как и их предшественников фашистов! И воздастся им сторицей за содеянное! И БУДУТ ЭТИ МРАЗИ ХОРОНИТЬ СВОИХ ДЕТЕЙ, КАК И АНЮТКА ГЕББЕЛЬСОВНА (ГАРМАН), бля.дюжка, которая вышла замуж за багатого щоб сестры годувать! БЛЯДЬ ТЫ ОДНАКО АНЮТКА и просто геббельсовна (СОНЬКА ЗОЛОТАЯ ОБЛИГАЦИЯ) просто ПИДЕРАСТКА ФАШИСТСКАЯ! ДА УМОЙСЯ ТЫ СЛЕЗАМИ ЕЩЕ РАЗ! ДА БУДЕТ ТАК! АМИНЬ! Таким тварям ВСЕВВЫШНИЙ разрешает такие пожелания, других они не понимают! ДА УМОЙТЕСЬ ВСЕ МЕРЗКИЕ МРАЗИ ФАШИСТСКИЕ НА ПОХОРОНАХ СВОИХ ДЕТЕЙ!!! ДА БУДЕТ ТАК! АМИНЬ! Да повыздохнут выблядки-байтрюка зубника данецкаго казла пидераста-зэка И его подельника пидирила язирика! Подохните наследники убийцы захария! Умойтесь слезами на похоронах своих выблядков КАЗЛЫ! ДА БУДЕТ ТАК! АМИНЬ! Захарий – ставлю свечку за упокой твоих родителей, выблядков-байстрюков, жонки-блядюжки и всего твоего фашистського рода! ИЗГИНЬ МРАЛЬ ВОНЮЧАЯ БЫДЛЯЧАЯ ПИДЕРАСТИЧЕСКАЯ СВОЛОЧЬ! ДА БУДЕТ ТАК! АМИНЬ!!

    1. to_спасибо жителям… На майдаунi э медичний пункт,можеш звертатись тобi йолупе доможуть безплатно!!!!

  5. ініциативна група яка охороняла хряка та брехуна Іллєнка, щоб не побили. нікого там не було. ні тітушок,ні бюджетників. більше тебе не оберуть. урло запроданське!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.