Авторські статті

Деснянський Майдан відбувся

Громада Деснянського району віднялася на протест, Майдан прийшов на Троєщину!

Влада з переляку відгородилася від громади сотнями спецназівців, тітушками і навіть “живим щитом” із знедолених бюджетників.

Але це не зупинило людей – ініціативна група таки пройшла до приміщення РДА. Але чиновники не захотіли чути громаду і не змогли набратися духу і піти у відставку.

Тому громада сформувала Народну Раду Деснянського району, яка складається з авторитетних людей, які представляють громаду. Прямо зараз у моїй громадській приймальні на Закревського, 3 розпочинається її перше засідання. На порядку денному: формування загонів самооборони району та усіх здорових та залучення авторитетних сил району до діяльності Народної Ради.

Андрій Іллєнко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України