Новини з Австрії

Аутлет-центр Designer Outlet Parndorf поруч Відня майже повернувся до торішніх показників

«Часи, коли ми були маленькою селом мулярів, пройшли», — посміхається бургомістр Вольфганг Ковач

Тоді в цій комуні в східній частині Бургенланда майже кожен другий житель практикував професію муляра. Сьогодні в Парндорфе проживає близько 5 000 чоловік. Тепер же місце відоме далеко за межами Австрії.

Заможні клієнти приїжджають не тільки з Угорщини та Словаччини

Поїздка в дизайнерський аутлет-центр була також частиною туристичної програми для багатьох китайських і японських туристів. У минулому році було близько 6 мільйонів відвідувачів. І муніципалітет отримав 4 мільйони євро місцевого податку завдяки процвітаючої економіки. Потім прийшов вірус.

«Втрати в цьому році у нас великі», — каже Ковач.

Проте справа йде в гору. Аутлет-центр майже повернувся до торішніх показників. І торговельна «село» продовжує зростати. Кількість номерів у готелі Pannonia було майже подвоєно в минулому році, а у ятницю відкрився новий готель Ibis Styles з 136 номерами і конференц-залами місткістю до 115 осіб. У середньому гості залишаються тут від однієї до трьох ночей.

Незабаром тут можна буде знайти нові можливості для покупок. 17 вересня планується відкриття «PADO Galleries» і до 30 інших магазинів, а також обідня зона з видом на водні фрази об’єкти. Крім іншого, планується ресторан «Kentucky Fried Chicken». Фітнес-центр також наближається до завершення. У новому році між магістралями B50 і A4 планується відкриття „Frunpark“ і Outdoor-Shoppingcenter, орієнтований в першу чергу на туристів, альпіністів і любителів полювання.

Все це збільшить доходи від муніципальних податків в осяжному майбутньому до 5 мільйонів євро.

За матеріалами:https://kurier.at/
Фото:https://kurier.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.