Аутлет-центр Designer Outlet Parndorf поруч Відня майже повернувся до торішніх показників

«Часи, коли ми були маленькою селом мулярів, пройшли», — посміхається бургомістр Вольфганг Ковач

Тоді в цій комуні в східній частині Бургенланда майже кожен другий житель практикував професію муляра. Сьогодні в Парндорфе проживає близько 5 000 чоловік. Тепер же місце відоме далеко за межами Австрії.

Заможні клієнти приїжджають не тільки з Угорщини та Словаччини

Поїздка в дизайнерський аутлет-центр була також частиною туристичної програми для багатьох китайських і японських туристів. У минулому році було близько 6 мільйонів відвідувачів. І муніципалітет отримав 4 мільйони євро місцевого податку завдяки процвітаючої економіки. Потім прийшов вірус.

«Втрати в цьому році у нас великі», — каже Ковач.

Проте справа йде в гору. Аутлет-центр майже повернувся до торішніх показників. І торговельна «село» продовжує зростати. Кількість номерів у готелі Pannonia було майже подвоєно в минулому році, а у ятницю відкрився новий готель Ibis Styles з 136 номерами і конференц-залами місткістю до 115 осіб. У середньому гості залишаються тут від однієї до трьох ночей.

Незабаром тут можна буде знайти нові можливості для покупок. 17 вересня планується відкриття «PADO Galleries» і до 30 інших магазинів, а також обідня зона з видом на водні фрази об’єкти. Крім іншого, планується ресторан «Kentucky Fried Chicken». Фітнес-центр також наближається до завершення. У новому році між магістралями B50 і A4 планується відкриття „Frunpark“ і Outdoor-Shoppingcenter, орієнтований в першу чергу на туристів, альпіністів і любителів полювання.

Все це збільшить доходи від муніципальних податків в осяжному майбутньому до 5 мільйонів євро.

За матеріалами:https://kurier.at/
Фото:https://kurier.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh