Війна РФ проти України

Держприкордонслужба вживає всіх можливих заходів щодо евакуації членів сімей прикордонників з територій, де ведуться бойові дії

Робимо все, щоб прикордонники, які боронять країну від рашистів, не переймалися про безпеку рідних

▪️Держприкордонслужба України вживає всіх можливих заходів щодо надання допомоги з евакуації членів сімей прикордонників з територій, де ведуться бойові дії.
▪️Зокрема, підрозділи Департаменту персоналу та Департаменту матеріального та технічного забезпечення Держприкордонслужби організовували евакуацію членів сімей прикордонників з Київської, Харківської, Сумської, Луганської, Донецької, Чернігівської областей.
▪️В залежності від безпекової ситуації, евакуація відбувалася окремими колонами або через гуманітарні коридори.
▪️Майже дев’ятсот осіб було доставлено в більш безпечні райони службовим транспортом Держприкордонслужби.
▪️Прикордонне відомство опікується не лише питаннями організації евакуації родичів прикордонників, але й їх розміщенням у більш безпечних регіонах, забезпеченням необхідних побутових умов. Для цього задіюють як ресурси відомства, так і організовується постійна взаємодія з органами військово-цивільних державних адміністрацій, громадськими, волонтерськими організаціями.
▪️За підтримки міжнародних партнерів майже дві сотні дітей та понад 80 дружин прикордонників знайшли тимчасовий прихисток закордоном: у Польщі, Естонії, Фінляндії, Нідерландах, Німеччині, Данії та Австрії.
▪️Прикордонне відомство продовжує докладати максимум зусиль, щоб наші бійці, які разом з іншими складовими Сил оборони України вичищають українську землю від рашистської нечисті, не переймалися про безпеку та побутові труднощі своїх родин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.