Авторські статті

Держава зобов’язана розв’язати житлові проблеми військовослужбовців

“ВО “Свобода” безумовно підтримує ухвалення законопроєкту №1016 про внесення змін до статті 1 Закону України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” щодо поширення права на отримання житла для військовослужбовців, працівників Збройних Сил та Міністерства внутрішніх справ України. Це перший мінімальний крок, який нова влада має зробити для розв’язаня житлових проблем військовослужбовців та працівників МВС, що є прямим обов’язком держави. Ухвалення закону дозволить їм приватизувати житло в гуртожитках, у яких вони на законних підставах проживають багато років, частково зменшить соціяльну гостроту цього питання”, – заявив народний депутат від ВО “Свобода” Руслан Марцінків, виступаючи в парламенті під час розгляду цього документу.

Депутат нагадав, що впродовж років режим Януковича скорочував фінансування української армії, зокрема спрямування б’юджетних коштів на забезпечення житлом військовослужбовців. Так, за офіційними даними Міністерства оборони, торік військовослужбовцям було надано всього 407 квартир. Водночас на квартирному обліку в Збройних силах перебуває понад 44,5 тисячі сімей військовослужбовців.

“Сьогодні, в умовах фактичної війни з Росією, виконання державою соціяльних зобов’язань перед армією – це питання національної безпеки. Тому ВО “Свобода” ініціюватиме невідкладне ухвалення та повноцінне б’юджетне фінансування окремої державної програми для врегулювання житлових потреб військовиків”, – повідомив Руслан Марцінків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України