Економіка

Держмитслужба відтермінувала перехід на нову транзитну декларацію

Державна митна служба узгодила з генеральним директором з питань оподаткування та митного союзу ЄК (DG TAXUD) відтермінування переходу на застосування нової транзитної декларації – NCTS Фаза 5 – з урахуванням запиту від бізнес-спільноти. Перехід планувався з 1 грудня 2023 року.

Про це повідомляє Держмитслужба.

“Так, під час семінару, представники бізнесу висловили занепокоєння щодо переходу на застосування NCTS Фаза 5 з 1 грудня 2023 року, обумовлене тим, що необхідний додатковий час на тестування брокерського програмного забезпечення та, власне, підготовку самих компаній до нових підходів”, – йдеться в повідомленні.

В службі підкреслили, що з метою мінімізації ризиків переходу бізнесу на застосування NCTS Фаза 5 Держмитслужбою вже підписаний контракт на розробку Портала трейдера, який буде альтернативним брокерському програмному забезпеченню ІТ-рішенням для подачі декларацій в NCTS Фаза 5.

Очікується, що новий Портал трейдера буде доступним бізнесу в кінці І кварталу 2024 року.

“Держмитслужба взяла на себе зобов’язання здійснити перехід на застосування NCTS Фаза 5 не пізніше 1 травня 2024 року з урахуванням готовності нового Порталу трейдера та/або брокерського програмного забезпечення до повноцінної взаємодії відповідно до вимог NCTS Фаза 5”, – резюмували в регуляторі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України