Економіка

Два нових острови виявлено у гирлі річки Дунац

Фахівці гідрографічного відділу управління навігації та гідрографії державної установи “Держгідрографія” виявили два нових острови, що утворилися в районі 76-78 км Кілійського гирла річки Дунай

Відзначається, що ймовірна причина утворення – природні руслові процеси, які суттєво впливають на формування рельєфу дна Дунаю.

Острови розташовуються з боку Румунії відносно навігаційного фарватеру річки Дунай.

“Оскільки на даній ділянці Дунаю проходить державний кордон між Україною і Румунією, про новостворені ділянки суші повідомили Адміністрації Державної прикордонної служби України”, – йдеться в повідомленні “Держгідрографії”.

“Держгідрографія” відкрила два нових острови на річці Дунай

Також інформація була надана для обробки в рамках роботи Змішаної українсько-румунської прикордонної комісії та врахована при підготовці проєктів документів демаркації державного кордону між Україною і Румунією.

“Нові острови були виявлені після аналізу матеріалів гідрографічних робіт і спостережень на місцевості, виконаних Дунайською ділянкою ЗНО ФДУ “Одеський район “Держгідрографії”, і даних дистанційного зондування землі (космічного знімання) української ділянки Дунаю”, – додали в держустанові.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України