Новини

Дерев’яні вікна від компанії «Домосвіт»

Сьогодні споживачі надають перевагу встановленню металопластикових вікон та дверей. Проте не варто забувати про чимало переваг конструкцій, зроблених з натурального дерева. Компанія «Домосвіт» https://domosvit.in.ua/vikna/ виготовляє та доставляє дерев’яні вікна по території країни.

Чому не варто відмовлятися від дерев’яних вікон

Натуральне дерево тривалий час залишалося основним матеріалом для виготовлення віконних та дверних конструкцій. З часом його місце зайняла сучасна альтернативна сировина — металопластик. Деревина належить до довговічних, проте дорогих матеріалів. Незважаючи на високу вартість, вікна з дерева мають чимало переваг та повністю виправдовують ціну.

  • Екологічність. Дерево асоціюється з натуральністю. Те, що створила природа, не може шкодити організму. Дерев’яні конструкції безпечні для людини, не викликають алергічних реакцій. Під час обробки деревини використовуються безпечні лаки та фарби.
  • Теплоізоляція. Віконні рами не промерзають, тому що мають низький рівень теплопровідності. Завдяки теплоізоляційним властивостям на вікнах з дерева не утворюється конденсат.
  • Пропускні властивості. Вікна з дерева добре пропускають повітря, що є проблемою для конструкцій з інших матеріалів. Власникам помешкання не потрібно турбуватися про утворення неприємного повітря.
  • Ізоляція від шуму. Сучасні конструкції з дерева з двокамерним пакетом захищають від 90% шумів, які долинають з вулиці. Вікна з дерев’яними рамами встановлюють у будинках, які розташовуються поряд з залізничними станціями та навіть з аеропортами.

Часто люди сумніваються у встановленні дерев’яних вікон, побоюючись фізичної властивості речовини, тобто горіння. Проте матеріал покривають спеціальними розчинами, які затримують процеси горіння.

Дерев’яні вікна від компанії «Домосвіт»

Компанія «Домосвіт» займається виготовленням дерев’яних віконних рам багато років. Національний виробник пропонує великий асортимент дерева, з якого можна зробити вікна для дому чи квартири. В процесі виробництва використовуються сучасні лакофарбові матеріали у широкій кольоровій гамі, тому замовники можуть отримати конструкцію у різноманітному відтінку.

У наявності дерев’яні вікна з алюмінієвими накладками, що вирізняються тривалим терміном експлуатації. Виробник пропонує розсувні віконні конструкції різних типів. Повністю розсувні вікна прості у використанні, та за мить дозволяють отримати більше вільного простору. Такі конструкції можна встановлювати на балконах, лоджіях, альтанках тощо. Зв’язатися з менеджером на рахунок замовлення просто на сайті компанії та за контактними номерами телефонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України