Політика

Депортація до Сибіру: навіщо РФ вивозить колаборантів з України

З тимчасово окупованих територій України потихеньку починають вивозити місцевих колаборантів. Та не кудись, а одразу до Сибіру.

Йдеться нібито про навчання тих зрадників, які зараз працюють у секторі державного та місцевого управління окупантів. На їхні місця Росія заведе своїх спеціалістів.

Як повідомляє Центр національного спротиву, більшість українців, які обіймали відповідні посади, відмовилися працювати з окупантами. Водночас, колаборанти, які погодилися працювати, часто не мають потрібної освіти або займали найнижчі посади в цьому секторі.

У зв’язку з цим російські куратори колаборантів з Донецької області відправили їх на навчання до Красноярського краю РФ, в інститут державного та муніципального управління за правління Красноярського краю. Ця практика звична для Москви ще з срср- відправляти на навчання до досить віддалених від регіону проживання населених пунктів.

“Таким чином кремль закладає передумови для подальшого витіснення місцевих колаборантів російськими “фахівцями”, а їх натомість відправить углиб російських територій для більш надійної асиміляції”, – пояснили в ЦНС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України