Духовне

Делегації Святого Престолу та Ізраїлю зустрілися у Ватикані

Чергова пленарна сесія Постійної двосторонньої робочої комісії між Святим Престолом і Ізраїлем відбулась 13 червня 2017 року в Ватикані. За її підсумками було опубліковано повідомлення, в якому зазначається, що учасники зустрічі “продовжили переговори за статтею 10 §2 Базової Угоди між Святим Престолом і Державою Ізраїль від 1993р”.

Вже протягом кількох десятиліть Святий Престіл і Ізраїль ведуть переговори про укладення Договору, який буде стосуватися юридичного статусу Католицької Церкви і її структур в цій близькосхідній країні, а також економічних, майнових і податкових питань.

Ватиканську делегацію на засіданні Комісії очолював о. Антуан Камільєрі, підсекретар з відносин Святого Престолу з державами, а ізраїльську – Цахі Ханегбі, міністр з регіональної співпраці.

Учасники зустрічі залишилися задоволені прогресом, що був досягнутий в результаті переговорів, які проходили в сердечній атмосфері. “Результати пленарної сесії дають надію на швидке завершення переговорів і підписання документа”, – йдеться в спільному комюніке.

В Ізраїлі проживає близько 140 тис. католиків, що становить 2% населення країни. Дипломатичні відносини між Святим Престолом і цією державою були встановлені 15 червня 1994 року. Папа Франциск відвідував її 25 травня 2014 р .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh