Новини

Делегація УГКЦ бере участь у Всесвітньому конгресі в Римі

18-21 листопада 2015 року в Римі проходить Всесвітній конгрес “Виховувати сьогодні та завтра: запал, що відновлюється”.

Делегація УГКЦ на Конгресі: с. Христофора Буштин, СНДМ, голова Комісії у справах освіти та виховання,  д-н Роман Завійський, декан філософсько-богословського факультету УКУ,  о. Петро Майба, СДБ керівник напряму католицького шкільництва Комісії у справах освіти та виховання, с. Георгія Припутницька,СУ, референт Комісії у справах освіти та виховання Львівської архиєпархії, та Оксана Кочерган, президент Асоціації християнських батьків України.

Конгрес відбувається з нагоди 50-ї річниці Декларації  ІІ Ватиканського Собору «Gravissimum Educationis». Напрями роботи конгресу: міжнародний комітет католицької освіти (OIEC), юридичний напрям (ELA),  університети, школи.  У  юридичному напрямі бере участь також Володимир Ковтунець, народний депутат ІІ скликання, експерт з питань освітніх реформ.

На урочистому відкритті Конгресу 18 листопада 2015 кардинал Джюзеппе Версалді, Префект Конгрегації католицької освіти, вітаючи учасників Конгресу, наголосив, що освіта та виховання – це явище всього життя людини, а  виховання – це праця, подібна до вирощування рослин, і турбота про зріст особи,  виховник – це компетентний свідок, сформований належним чином.   «Християнський вихователь поєднує у собі професійний та особистісний вимір, так що професія стає місією. Папа Франциск каже: “Виховувати це не професія, а ставлення до життя, спосіб буття; щоб виховувати, потрібно вийти із себе і піти між молодь, супроводжуючи та перебуваючи з нею на етапах зросту. Ці вимоги повністю необхідно враховувати в підготовці педагогічних працівників».

Тематична програма Конгресу</p>

Повідомили у Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання

Джерело: департамент інформації УГКЦ

Католицький оглядач

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh