Новини

Декоративна косметика у щоденному макіяжі

Бажання підкреслити всі свої найкращі риси обличчя є у всіх дівчат ще зі школи. Зробити губи більш пишними, очі ширшими, а брови виразними – все це переслідує постійно кожну жінок. Саме тому всі мають величезний арсенал декоративної косметики вдома та постійно його поповнюють новинками. Великий асортимент декоративної косметики можна знайти та обрати собі необхідне за посиланням www.watsons.ua/uk/dekorativna-kosmetika/. Для того, щоб зробити макіяж максимально природним та лише прикрасити себе потрібно знати всі секрети, з якими ми Вас і познайомимо.

Основа для макіяжу

Для того, щоб шкіра не псувалася під макіяжем, її потрібно підготувати. Щоб зробити це якісно, потрібно починати із ретельного очищення та, обов’язково, зволоження та тонізації. Цей підготовчий етап допоможе косметиці краще лягти на шкіру.

Важливо є щей змивання макіяжу, тобто демакіяжу. Адже від цього залежить загальний стан Вашої шкіри.

Чи не найважливішим етапом є зволоження шкіри, бо якщо шкіра буде страждати від сухості, то макіяжу буде постійно тріскатися. Тому, використання денного крему має бути постійною звичкою, а у його складі має бути SPF, тобто захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, що пришвидшує процес старіння.

Якщо Ви очистили шкіри, впевнилися, що воно повноцінно зволожена, то можете починати наносити щоденний макіяж, а саме тональну основу. Вона має бути правильно підібрана кольором, щоб не створювати ефект маски.

Виразний погляд

Немає різниця чи це щоденний макіяж, чи вечірній – макіяж очей та брів часто розставляють найбільший акцент. Використовуйте тіні для брів нюдових кольорів, тобто пастельні та наближені до природних. Використання підводки має бути дуже обережним, адже нею можна як підкреслити погляд, так як додати вульгарності образу. Також, незабудьте додати об’єму віями завдяки хорошій туші та головне кісточці.

Щодо брів, то вони додадуть обличчю більш виразної форми та зроблять погляд ще виразнішим. Привести їх у порядок можна завдяки фіксуючому гелю, туші чи помадці для брів.

Насичені губи

Багато дівчат прахнуть косметикою додати об’єму своїм губам та зробити їх більш пухкими. Для цього рекомендуємо олівцем додати контур губам, але контур має бути дещо змазаним, що саме й додає об’єму. Також, використовуйте помаду, блиск чи олівці для губ. Радимо віддавати перевагу кольорам максимально наближені до природних, адже саме натуральність зараз у тренді.

Секрет збереження ідеального макіяжу до кінця дня

  1. Для того, щоб додати ефекту матовості макіяжу, потрібно на верх тональної основи нанести пудру.
  2. Використовуйте правильні кисті для макіяжу та з хороших матеріалів.
  3. Обов’язково при нанесенні зберігайте послідовність у текстурах косметики: кремові – на початку, сухі (пудра, рум’яна) – в кінці.
  4. Ніколи не забувайте про повноцінний догляд за шкірою та демакіяж.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України