Враження української молоді про перші дні в Польщі з нагоди ВДМ

20 липня 2016 р. в Польщі почалися так звані «Дні в дієцезіях», що випереджують Всесвітній День Молоді. Юнаки та дівчата з усіх куточків світу прибули в різні польські дієцезії (крім краківської), які в ці дні мають символічні біблійні назви: Витанія, Галилея, Генізарет та інші.

Програма «Днів в єпархіях» дуже насичена. В них входять і молитви, і подорожі, і діла милосердя, і спілкування з молоддю з інших країн. 25 липня молодь вирушить до Кракова, щоб взяти участь в центральних подіях.

До речі, згідно із статистикою поданою італійським католицьким часописом «Avvenire», українська делегація входить у список однієї з десяти найчисленніших на Світовому дні Молоді в Кракові.

А ось які враження Романа Демуша, якими він поділився у Фейсбуку: «Нас тут чекають!!! Гостинність поляків дуже вражає! Це і є живе правдиве християнство, бо діла милосердя досвід чує тут кожен, хто чогось потребує. «Дні в дієцезіях» проходять на дуже серйозному рівні: програма насичена, цікава, історично-культурна і дозвільницько-відпочинкова з поєднанням духовності».

У кожному регіоні Польщі проведено вечірнє «Свято Народів», що відбувалось у храмах, спортивних залах, на шкільних майданчиках, яке збирало не тільки учасників ВДМ, але й сім’ї, які їх приймають.

Під час «Свята Молоді» в Лодзі, Олександра Бабчинська з України, сказала: «До Польщі я приїхала з Кам’янця-Подільського, це місто на заході України. Я дуже хотіла приїхати  на Світовий День Молоді, щоб шукати Ісуса. Шукати Його серед моїх однолітків. Я би хотіла під час молитви знайти шлях до поєднання між людьми».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh