Духовне

Враження української молоді про перші дні в Польщі з нагоди ВДМ

20 липня 2016 р. в Польщі почалися так звані «Дні в дієцезіях», що випереджують Всесвітній День Молоді. Юнаки та дівчата з усіх куточків світу прибули в різні польські дієцезії (крім краківської), які в ці дні мають символічні біблійні назви: Витанія, Галилея, Генізарет та інші.

Програма «Днів в єпархіях» дуже насичена. В них входять і молитви, і подорожі, і діла милосердя, і спілкування з молоддю з інших країн. 25 липня молодь вирушить до Кракова, щоб взяти участь в центральних подіях.

До речі, згідно із статистикою поданою італійським католицьким часописом «Avvenire», українська делегація входить у список однієї з десяти найчисленніших на Світовому дні Молоді в Кракові.

А ось які враження Романа Демуша, якими він поділився у Фейсбуку: «Нас тут чекають!!! Гостинність поляків дуже вражає! Це і є живе правдиве християнство, бо діла милосердя досвід чує тут кожен, хто чогось потребує. «Дні в дієцезіях» проходять на дуже серйозному рівні: програма насичена, цікава, історично-культурна і дозвільницько-відпочинкова з поєднанням духовності».

У кожному регіоні Польщі проведено вечірнє «Свято Народів», що відбувалось у храмах, спортивних залах, на шкільних майданчиках, яке збирало не тільки учасників ВДМ, але й сім’ї, які їх приймають.

Під час «Свята Молоді» в Лодзі, Олександра Бабчинська з України, сказала: «До Польщі я приїхала з Кам’янця-Подільського, це місто на заході України. Я дуже хотіла приїхати  на Світовий День Молоді, щоб шукати Ісуса. Шукати Його серед моїх однолітків. Я би хотіла під час молитви знайти шлях до поєднання між людьми».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України