Життя

Деякі люди починають любити вас тільки коли ви перестаєте любити їх

Коли вони, нарешті, відчують, що готові відкрити своє серце, ваше вже давно розбите ними на тисячі дрібних шматочків…

На вашому життєвому шляху зустрінуться ті, хто навчиться цінувати вас після того, як ви підете. Після того, як перестанете надавати їм підтримку, яку вони звикли сприймати як належно.

Після того, як ви перестанете надсилати їм свої зворушливі повідомлення, які вони так часто ігнорували. Після того, як ви перестанете зустрічати їх з розпростертими обіймами шкірного разу, коли вони з’єднання є у вас на порозі в 3 години ночі. Коли ви перестанете постійно тримати телефон поруч, чекаючи дзвінка.

Вам зустрінуться ті, кому не дано усвідомити, наскільки сильно ви їх любили, поки не зрозуміють, що більше ніхто не буде любити їх так, як ви. Що вони більше не зможуть знайте того, кому будуть подобатися речі, які вони самі собі вважають вадою. Того, хто буде дивитися на них так, ніби вони – це єдине, про що тільки можна мріяти в цьому житті. Того, з ким вони відчувають себе як вдома безпеки і подалі від всіх мирських проблем.

Вам зустрінуться ті, хто будуть намагатися привернути вашу увагу тільки після того, як усвідомлюють, що ви перестали приділяти їм свою. Що ви перестали бути тією людиною, яка пам’ятає абсолютно все, про що вони розповідали. І що ви більше не готові кинути все на світі заради того, щоб допомогти їм у скрутну хвилину.

На вашому життєвому шляху зустрінуться ті, хто будуть намагатися знову завоювати ваше серце, побачивши, що повністю вас втратили. Коли вони усвідомлюють, що ви більше не бажаєте залишатися запасним аеродромом. Що у вашому житті може бути хтось інший. І він любити вас усім серцем.

Вам зустрінуться ті, хто будуть нудьгувати вам тільки після того, як ви виженете з серця останні спогади про них. Після того, як ви навіть не згадаєте, коли у них день народження, або яку музику вони любили. Коли з вашої пам’яті зітруться всі секрети, якими з вами ділилися. І коли ви, нарешті, назавжди видалити з пам’яті не тільки їх, але і всі почуття, які вони викликали.

Вам зустрінуться ті, хто почне ставитися до вас з повагою тільки після того, як ви підете. Коли вони зрозуміють, що ви пожертвували собою заради них. І коли згадають всі ті рази, коли ви робили усе можливе лише заради їх посмішки. Коли почнуть цінувати кожне ваше прощення. Але до того моменту ви вже підете!

На вашому життєвому шляху зустрінуться ті, чия любов прокинеться тільки після того, як ваші почуття вже згаснуть. Коли ви перестанете нудьгувати по голосу і по теплу їх тіла. Коли вони побачать, що ви змінилися, і у ваших очах більше немає любові.

Коли вони, нарешті, відчують, що готові відкрити своє серце, ваше вже давно розбите ними на тисячі дрібних шматочків…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України