Армія Австрії найближчим часом не зможе виконувати свої функції – начальник штабу армії

Австрійська армія скоро більше не може виконувати свої завдання. Грошей не вистачає буквально ні на що.

В кінці минулого року Федеральний президент Олександр ван дер Беллен вже вимагав більше коштів і приведення можливостей армії у відповідність із завданнями, зафіксованими в конституції Австрії. Важку ситуацію підтверджує і начальник штабу армії Роберт Бригер.

За його словами, за останні два десятиліття армія «різко відійшла від власної здатності захищати країну» в результаті старіння систем озброєння. Це відбулося в результаті постійного недофінансування». «Вперше з моменту свого створення Збройні сили на межі того, що вони не зможуть, як і раніше виконувати своє основне завдання як збройної сили Австрійської Республіки», — заявив начальник штабу.

Щоб покрити все необхідне, армійський бюджет мав би бути збільшено у відповідності з вищим офіцером з нинішніх 2,2 до не менше 3,3 млрд євро до 2022 році і з тих пір до не менш одного відсотка ВВП або понад чотирьох мільярдів євро. Якщо цього не відбудеться, армія може «тільки виконувати більш прості допоміжні послуги» і в значній мірі втратить свої військові можливості.

Крім того, Бригер жаліється, що збройні сили Австрії скоротилися вдвічі за останні 15 років. З 2004 року було поставлено на тривале зберігання 41 відсоток літаків, 62 відсотка важких озброєнь, 61 відсоток бронетанкової техніки, 56 відсотків вантажівок і 49 відсотків легкових автомобілів. Штат був скорочений на 16 відсотків, а сили швидкого реагування навіть на 50 відсотків, а контингент призовників — на 47 відсотків.

Жахлива картина постає і в інфраструктурі Федеральної армії. 65 відсотків будівель потребують капітального ремонту, а 25 відсотків інфраструктури вимагають незначного ремонту. Тільки десять будівель знаходяться у відмінному стані.

За матеріалами : heute.at
Фото: Goroshek&Entertainment Granatka

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh