Новини

Де придбати роздаткові матеріали з математики ля учнів початкової школи

Людина використовує математику протягом всього життя, навіть коли не помічає цього. Тому при вивченні предмета в шкоді потрібно застосовувати всі можливі методи, щоб учні початкових класів змогли його краще опанувати. Роздатковий матеріал з математики для початкової школи НУШ, який можна придбати у магазині «Європейська Дидактика», допоможе візуалізувати кожну тему з предмета. Більше про дидактичні матеріали можна дізнатися на сайті компанії.

Для чого потрібні дидактичні матеріали з математики

Протягом всього життя ми щоденно вирішуємо математичні задачі: обчислюємо, скільки коштуватимуть продукти, якою буде решта після оплати, скільки ми отримаємо за виконану роботу. Діти знайомляться з математикою у ранньому віці, коли усвідомлюють різницю між поняттями «один» та «багато», вчаться лічити предмети. Тож перед початковою школою стоїть завдання з удосконалення вмінь застосовувати математику в житті.

Викладання предмета має свою специфіку: неможливо вивчити одну тему, яка відірвана від інших. У математиці все пов’язано між собою. Тому вчителі використовують усі можливі засоби, щоб учні з різними здібностями могли усвідомити та засвоювати матеріал. Дидактичні матеріали допомагають навчатися у зручному форматі, використовувати елементи гри, утримати увагу школярів.

Наочні навчальні матеріали можна використовувати на уроці або вдома під час роботи над домашнім завданням. «Європейська Дидактика» пропонує:

  • картки для лічби;
  • набори «Склад числа»;
  • лічильний матеріал;
  • настільні розвиваючі ігри;
  • набори об’ємного співвідношення предметів;
  • моделі геометричних фігур;
  • математичні планшети;
  • ваги та терези;
  • лабораторні моделі годинника та ін.

Для кожного класу розроблені окремі види дидактичних матеріалів. Наочність для учнів початкових класів дозволяє краще сприймати нові теми, запам’ятовувати, стрворювати візуальні образи з певного поняття.

Де купити дидактичні матеріали з математики для початкової школи

Компанія «Європейська Дидактика» забезпечує навчальні заклади України навчальною продукцією понад 15 років. Усі товари мають свідоцтво МОН про відповідність до педагогічних вимог сучасної школи. У каталозі можна знайти безліч матеріалів, які вирішують комплексні завдання з вивчення окремого предмета. Продукція високої якості реалізується за доступними цінами. Доставка у відділення Нової Пошти відбувається за рахунок відправника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України