Новини

Де провести ремонт взуття

Ремонт взуття, може включати в себе різні види робіт, починаючи від заміни каблуків і установки набійок до зміни фасону взуття. Майстерня «Perfetto» пропонує кожному клієнту послуги по ремонту взуття із сезонною гарантією.

Сервіс чистоти «Perfetto» пропонує наступні послуги з ремонту взуття:

– заміна каблука;

– прошивка підошви;

– розтягнення взуття;

– корекція швів;

– заміна супінатора;

– заміна сітки на кросівках;

– вставка блискавки халяви чобіт;

– перетяжка носка (зміна фасону взуття).

З повним переліком послуг і цін по ремонту взуття можна ознайомитись в прайс-листі сервісу на сайті perfetto.ua/prices. Головний офіс сервісу чистоти «Perfetto» розташований в Тернополі. Співпраця з Новою Поштою дає можливість сервісу приймати замовлення на ремонт взуття від клієнтів з усіх міст України. Кожне взуття клієнта отримає якісний ремонт, в якому б місті він не знаходився.

Як скористатися послугами «Perfetto» і скільки це буде коштувати?

Якщо взуття потребує ремонту, клієнт може принести її у відділення сервісу або відправити Новою Поштою. Професіональні фахівці визначать терміни ремонту і точно розрахують його вартість. Перед відправленням взуття поштою, фахівці рекомендують надіслати фото виробу з описом проблеми. Після цього з клієнтом зв’яжеться менеджер, який проведе професійну і детальну консультацію.

Ціна на ремонт взуття залежить від її стану, кількості і якості матеріалу, який буде використаний в ремонті, а так же складності робіт.

Важливо! При відправці взуття в майстерню, клієнт обов’язково повинен перевірити, щоб виріб був сухим і чистим.

Ремонт кросівок – одна із запропонованих послуг «Perfetto». Сервіс приймає в ремонт різне спортивне взуття. Що стосується ремонту кросівок, то «Perfetto» пропонує наступні послуги:

– встановлення спортивних накатів;

– реставрація внутрішніх і зовнішніх задників;

– проклеювання кросівок;

– відновлення підошви;

– заміна сітки кросівок.

Ціни на ремонт кросівок можна також подивитися в прайс-листі сервісу на сайті perfetto.ua/prices.

Що стосується розтягнення взуття, то така послуга проводиться як нової так і використаної. Розтягнення взуття здійснюється на спеціальному обладнанні з застосуванням професійних засобів для розтяжки шкіри. Ця послуга дозволяє зробити взуття більш комфортним, а також збільшити розмір в довжину і ширину. «Perfetto» пропонує якісне обслуговування і запрошує кожного клієнта відвідати майстерню.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України