Авторські статтіНовини

Данські дослідження з виробництва енергії зі сміття профінансує Apple

Данські дослідження з виробництва енергії зі сміття вирішили профінансувати міністерство закордонних справ королівства Данії і американська корпорація Apple. Про це повідомляє scandinews.fi.

Гігантська корпорація з виробництва ПК, програмного забезпечення та іншої електроніки, розташована в Каліфорнії, прийняла рішення інвестувати свої фінанси на розробку біогазових установок. Інтернет-видання The Local повідомляє, що дослідницькі експерименти і досліди будуть проходити в одному з великих міст Королівства Данії, в університеті Орхуса. Перетворювачем в електричну енергію послужать: солома, гній і інші похідні сільського господарства.

Apple мають намір для проведення науково-дослідної роботи виділити грошову допомогу в розмірі 3 мільйонів доларів. Про новий проект стало відомо після того, як Ерік Станнов, що займає посаду директора з продажів у корпорації Apple, оприлюднив плани з будівництва центру зберігання та обробки даних в Фоулум.

Міністр закордонних справ Данії Крістіан Йенсен, вважає дане співробітництво між ВУЗом королівства і великим американським виробником електроніки чудовим продовженням капіталовкладень Apple в дата-центр.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України