Авторські статті

Данія занепокоєна через зростаючий тиск на партію Юлії Тимошенко

Сьогодні міністр Данії у справах Європи Ніколя Вамен (Nicolai Wammen) висловив занепокоєння у зв’язку з посиленням тиску на українську опозиційну партію “Батьківщина”, включаючи інформацію про відкриття нової справи СБУ.

Про це він заявив під час зустрічі у Мюнхені з донькою Юлії Тимошенко Євгенією та заступником голови партії “Батьківщина”, Головою Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорієм Немирею.

“Це глибоко підриває довіру в Україні і зменшує можливості з досягнення компромісу для розв’язання політичної кризи в країні”, – сказав міністр.

Сторони обговорили поглиблення кризи в Україні та можливі шляхи виходу з неї. Євгенія Тимошенко поінформувала міністра про позицію Юлії Тимошенко щодо шляхів мирного вирішення кризи.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України