Новини з Австрії

Ціни на пальне в Австрії значно нижчі від середніх по ЄС

Заправка автомобіля за останній час також стала значно дорожчою. Тим не менш, ціна на паливо в Австрії нижчі за середні для 27 країн ЄС.

Літр дизельного палива в Австрії коштує майже на вісім центів менше, ніж у середньому по ЄС, і дешевше, ніж у одинадцяти країнах ЄС. На початку року літр дизельного палива коштував у середньому 1,685 євро в Австрії та в середньому 1,76 євро у країнах ЄС. Ціна дизельного палива була найвищою у Швеції (2,152 євро) та у Фінляндії (2,081 євро). За нею слідують Італія з 1,891 євро та Німеччина з 1,85 євро. В Угорщині дизельне паливо також зараз коштує приблизно на десять центів більше, ніж в Австрії.

Згідно з поточним аналізом VCÖ, заснованим на даних Комісії ЄС, бензин в Австрії дешевший, ніж у 17 інших країнах Євросюзу. На початку року літр Eurosuper в Австрії коштував на 1,492 євро дешевше, ніж у середньому ЄС, на 18 центів. Після Данії (1,939 євро) та Фінляндії (1,910) Греція посідає третє місце за ціною з 1,846 євро, випереджаючи Італію з 1,827 євро та Нідерланди з 1,795 євро. Eurosup також коштує дорожче у Німеччині, Угорщині та Чехії, ніж у Австрії. Найнижчі ціни на бензин фіксуються у Болгарії, Словенії та Румунії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України