Новини

CoffeeMag: магазин італійської кави та обладнання

Для багатьох людей у світі ранок починається з кави. Щоб дійсно  насолодитися напоєм, потрібно обрати якісні сорти зерен та використовувати професійне обладнання. Український інтернет магазин кави пропонує каву, чай, шоколад, витратні матеріали до кавових машин для оптових та роздрібних покупців. Спробувати різноманітні напої від магазину можна, завітавши у затишну кав’ярню.

 

Яку каву від CoffeeMag варто придбати

Більшість людей вдома заварюють розчинну каву чи готують у турці нерозчинну. А от щоб насолодитися лате, капучино, макіято, люди відвідують кав’ярні. Приготувати напої можна самостійно, якщо є кавова машина. Компанія CoffeeMag пропонує каву, обладнання та витратні матеріали для нього. Стати клієнтом магазину вигідно ресторанам, кафе та фізичним особам. У наявності кілька різновидів кави.

  • В капсулах. Використовується для заварювання у капсульних машинах. Відрізняється полегшеним способом приготування.
  • Зернова. Класика серед напоїв. У наявності зерна робусти, арабіки та суміші.
  • Мелена. Не потрібно спеціального посуду для приготування: заварювати можна у турці чи чашці.
  • Розчинна. Розрахована на заварювання у чашці.

Магазин CoffeeMag співпрацює з найкращими виробниками кави та чаю, тому гарантує якість своєї продукції. У наявності великий вибір продукції. Доставка відбувається у стислий термін. Компанія пропонує гнучку систему знижок для постійних покупців та нових замовників.

 

Яку кавову машину вибрати для домашнього використання

Спеціалісти рекомендують обирати кавову машину для дому з невеликим функціоналом. Чим простіше апарат, тим менше потрібно його обслуговувати. Якісні автоматичні кавомашини купити в Києві пропонує CoffeeMag. У каталозі можна підібрати витратні матеріали для приготування напоїв. Ресторани обирають складне обладнання з підвищеним функціоналом. Для дому ідеально підійдуть машини

  • DeLonghi ESAM3000.B. Просте обладнання. Індикатори сповіщають про необхідність заміни фільтрів. Можна готувати дві чашки кави одночасно.
  • Saeco Lirika RI9840/01. Машина від виробника Philips підійде для використання вдома, в невеликих кафе чи ресторанах. Обладнання продуктивне. Готує кілька видів напоїв, можна готувати дві чашки одразу.
  • Delonghi ECAM 22.360 S. Готує мелену та зернову каву. Має функцію підігріву чашки (13 ступенів пополу). Має окрему ємність для молока.

З повним асортиментом обладнання можна ознайомитися у каталозі CoffeeMag. Консультації надають за контактними номерами телефонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України