Смерть в австрійських горах Форарльберга: лавина поховала лижника

 

В районі Арльберг в Австрії у результаті сходу лавини загинув лижний турист. У понеділок вранці 61-річний чоловік був винесений лавиною на 400 метрів вниз. Приблизно через три години сноубордисти виявили лавину.

Після масштабних пошуків лижника знайшли вже мертвим.

За даними поліції, досвідчений турист піднявся на Альбонаграт поодинці через все ще закриту зону Альбон. Звідти він хотів повернутися в Штубен, використовуючи «Albona North Face». При в’їзді на крутий схил з північного боку чоловік спустив снігову плиту, яка забрала його і поховала заживо.

Два сноубордиста, які вирушили в ту ж поїздку близько 14:00, помітили схід лавини. Вони обшукали конус лавини за допомогою лавинних датчиків (LVS). Не зумівши отримати сигнал, вони поїхали в зону катання Альбон і повідомили водія ратрака і рятувальників.

Після цього велика група гірських рятувальників почала шукати спортсмена з трьома вертольотами і шістьма пошуково-рятувальними собаками. Близько 16:30 пошукова собака змогла знайти тіло похованого лижника. Воно було знайдено на глибині трьох метрів.

Слід пам’ятати, що Австрійський фонд медичного страхування (ÖGK) не покриває витрати на рятувальний вертоліт у разі нещасних випадків у горах. Той, хто потрапив в біду або отримав травму в горах, повинен бути готовий заплатити кілька тисяч євро за вертоліт. Тому відпочиваючим в горах настійно рекомендується оформити страхівку для покриття всіх витрат на порятунок.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh