Авторські статті

Ціни на нафту знову впали

Нафта дешевшає. Фото: http://olmigrupp.ru/

Світові ціни на нафту знижуються, в четвер на тлі зростання видобутку нафти в США. Про це свідчать дані торгів, повідомляють Патріоти України.

Станом на 7.10 за московським часом вартість червневих ф’ючерсів на північноморську суміш Brent знижувалася на 0,36% – до 66,57 долара за барель. Ціна червневих ф’ючерсів на нафту WTI опускалася на 0,5% – до 60,20 долара за барель.

Раніше в середу управління з енергетичної інформації (EIA) Міненерго США повідомило про те, що видобуток нафти в країні за тиждень зріс на 5 тисяч барелів на день, або на 0,053%, – до 9,374 мільйона барелів на добу.

Аналітики, опитані агентством Блумберг, очікували зниження видобутку на 250 тисяч барелів на добу. “Побоювання про перенасичення ринку стримують зростання (цін на нафту)”, – констатував глава відділу з інвестицій Ayers Alliance Securities в Сіднеї Джонатан, слова якого наводить агентство.

При цьому комерційні запаси нафти за тиждень, що завершився 8 травня, несподівано знизилися на 2,2 мільйона барелів, або на 0,4%, – до 484,8 мільйона барелів. Запаси нафти на найбільшому в країні терміналі Кушинг (Cushing) знизилися на 1 мільйон барелів, досягнувши 60,7 мільйона барелів. Крім того, EIA повідомило, що відсоток завантаження НПЗ становив 91,2%, що нижче за показник попереднього тижня в 93%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України