Життя

Ціна терпіння, поваги та служіння у відносинах

Коли у стосунках з’являється повна довіра один до одного, повага, терпіння виникає саме собою.

Вийшовши заміж утретє, і отримавши знову ті ж проблеми з якими я стикалася у попередніх шлюбах, тривалістю не більше 4 років, я зрозуміла, що мій поїзд зайшов у глухій кут і я поняття не маю що робити. Моє розуміння якою повинна бути сімейне життя в результаті стикалося з величезною кількістю проблем. Слухаючи лекції, читаючи книги, просиджуючи годинник на різних форумах, я раптом побачила що у більшості жінок, по суті одні і ті ж проблеми і приблизно одна і та ж модель поведінки. І при всьому цьому ми всі мріємо про одне й ті ж:

— Сильний чоловік, здатний приймати рішення, відповідальний, вмію захистити, вислухати, підтримати… а далі у всіх йде опис зовнішності, соціального статусу та інших регалій…

Але тут я зрозуміла, якщо ми хочемо смачного яблука, то що ми повинні робити? Поливати і підгортати паросток дерева, не створюючи тінь, спокійно чекати плодів. Було б дивно чекати плодів — не поливаючи дерево, затінюючи його або не дозрівше зривати яблуко і нарікати що воно зелене.

Так само і в сімейному житті. Якщо жінка не намагається стати мужиком, займає свою жіночу роль, і в межах своєї ролі є щасливою, задоволеною, розвивається, живе і пахне, то цей паросток набирає велику силу, і потім ця яблунька дає багато смачних плодів.

Ми самі не виявляємо повагу до чоловіка. Наприклад, якщо дружина не слухається чоловіка, якщо роздивляється інших чоловіків, якщо вважає його не достатня розумним, не довіряє, вважає його не здатним бути відповідальним або ставитися зневажливо, в поведінці або словах.

Мені було складно усвідомити все це, всередині йшов протест, і не було з ким порадитися, так як феміністично налаштовані подруги і родички, не зрозуміли б мене і назвали б ідіоткою.

Альо якщо всі їхні поради, рекомендації щодо сімейного життя з журналів, передач не призводять до гармонії і щастя, то значити цей метод не працює, потрібно використовувати щось інше, можливо кардинально протилежне.

Ми поговорили з чоловіком (бо що було б дивним, якщо ви вирішили змінюватися і не поговорили про це з своїм чоловіком), я пояснила, що хочу, щоб наші відносини були душевні, повні довіра і поваги, такі, які були у моєї бабусі і дідусі, ми обговорили мою теорію, ті, що я почула на лекціях і прочитала в книгах, і почали з того, що я почала звертатися до свого чоловіка на «Ви». І це було початком. Наприклад навіть у сварках, смислове навантаження ставати іншою: «Ти дурень» або «Ві дурень». Різниця величезна. Згодом мені вдалося взагалі обійтися без образ, і не доводити себе до точки, а своєчасно відкривати чоловікові серце, розповідати все що я відчуваю і тім самим я також стала в 3 рази спокійніше.

Далі я стала питати в нього дозволу: купити щось, піти до подруги в гості і ін. тим самим показуючи його значимість для мене, важливість його думки і прийняття його авторитету.

Можу сказати що, і його самооцінка зросла, і моя теж. Питання: а при чому тут моя самооцінка?

Просто відповідальність за рішення лягло на його плечі, і йому було важливо, щоб я собі так само відчувала чудово, він став більш уважним і турботливим, а я відчула себе принцесою, оберігається і особливою.

Це неймовірне полегшення, коли тягар відповідальності йде з тендітних жіночих плечей, хоча б у сімейному житті.
Служіння чоловікові є проявом моєї любові до нього, а він в свою чергу піклується про мене.

Природними чином моє серце і душа розкривалися назустріч моєму чоловікові, і само собою я почала без зусиль терпіти якісь його недоліки, помилки, все це стадо не таким важливим і суттєвим.

Коли у стосунках з’являється повна довіра один до одного, повага, терпіння виникає саме собою.

Я навчилася поважати свого чоловіка, слухатися і приймати все з вдячністю. Я зробила зусилля, для кого-то вони здалися дикими, але я отримала набагато більше, поруч зі мною справжній Чоловік, розумний і відповідальний, здатний приймати рішення, серйозний і мудрий. І я його дуже люблю.

P. S. На чергову річницю нашого шлюбу мій чоловік зізнався. що я для нього ідеальна жінка, саме поруч зі мною він відчуває себе Чоловіком з великої літери, є сили і бажання звернути гори, будинок для нього це рай, віддушина, місце де він черпає сили і натхнення. місце, де не треба ні з ким битися, а можна відпочивати, місце де йому відчуває себе повноцінним Чоловіком. Він знає що його поважають, люблять і цінують. Що саме в нашій родині він знайшов крила, яких у нього не було.

Від себе побажаю кожній жінці: любити, слухатися, поважати свого чоловіка і бути йому вдячною. Це просто, але в той час дуже не просто, але, повірте, мої рідні, результат того вартий. І запевняю вам це сподобається, адже бути Королевою свого Короля чудово!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.