Авторські статтіФотогалерея

Маленькій дівчинці витягнули пір’я з шиї. Фото

Будь-які батьки (якщо вони, звичайно, нормальні) в першу чергу бажають своїй дитині щастя. Кожен бачить це по-своєму, і напевно є такі, які вважають, що щастя — це всесвітня слава їх нащадка…

Можливо, Аарон і Емма Уайтінгтони з Канзасу також бажали, щоб про їх дочки Мії написали видання у всьому світі, але навряд чи вони думали, що причиною того стане унікальний медичний випадок…

У 7-місячної Мії раптово опухла щока і піднялася температура. Батьки відвезли дівчинку до лікарні. Лікарі не змогли точно визначити, в чому причина дискомфорту малятка. Спочатку вони подумали, що у неї ріжуться зуби. Виписавши рецепт на ліки, медики відправили дівчинку та батьків додому.Але ситуація погіршилася: на ранок пухлина на щоці малятка збільшилася вдвічі.

Мію госпіталізували з підозрою на стафілококову інфекцію лімфовузлів. Ось тільки кілька годин з пухлини з’явилося щось незрозуміле… Виявилося, що це було 5-сантиметрове перо. Лікарі так і не змогли пояснити причину того, що сталося.

Швидше за все, Мія випадково проковтнула перо і воно якимось чином застрягло у неї в горлі. Після чого організм почав виштовхувати чужорідне тіло назовні… Зараз з дівчинкою все гаразд. Вона повністю здорова і радіє життю. Якщо цей матеріал здався тобі цікавим, неодмінно поділіться ним зі своїми друзями і знайомими, використовуючи соціальні мережі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України