Авторські статтіФотогалерея

Невдахи індустрії Hi-Tech, які втратили свої багатства. Фото

Індустрія Hi-Tech — своєрідна золота жила сучасного бізнесу. Тут крутяться величезні гроші, а передбачити, що трапиться завтра, часом просто нереально. Тому ті, хто хоче розбагатіти за рахунок цієї непростої індустрії, повинні володіти недужим терпінням, а також чудовою інтуїцією. Але герої цього посту явно такими не є, ну, або їм просто не пощастило. Всяке буває!

1. Нолан Бушнелл втратив можливість стати власником 1/3 компанії Apple

Маючи можливість інвестувати в Apple $50 000, Бушнелл відмовився це робити. Сьогодні його статки могли б оцінюватися в 480 млн. доларів.

2. Рональд Уейн сьогодні міг би буті власником статку в 40 млрд. доларів

Третій співзасновник компанії Apple продави свою частку в компанії всього за 800 доларів. Сьогодні його статки могли б оцінюватися в 40 млрд. доларів.

3. Компанія HP 5 разів відмовляла Стіву Возняку

Створивши свій перший ПК Apple, Возняк п’ять разів благав керівників компанії HP запустити виробництво його дітища. Вони все-таки відмовили Стіву, після чого Возняк разом зі Стівом Джобсом заснували компанію Apple. Ось так HP втратили можливість бути причетними до винаходу знаменитого комп’ютера Макінтош.

4. Джон Грін сказав Facebook “ні”

Джон Грін, сусід по кімнаті і однокашник Марка Цукерберга, відмовився допомагати тому у створенні Facebook. Якби молодий чоловік погодився, сьогодні його статки оцінювалися б в 7 млрд. доларів.

5. Венчурна фірма Battery Ventures відмовилася фінансувати Facebook

Пізніше партнер Battery Ventures Скотт Тобін, який брав участь у тій зустрічі, сказав, що Facebook — це найбільша риба, яка коли-небудь від них йшла.

6. Співзасновник венчурної компанії Стюарт Еллман втратив шанс вкласти гроші в Facebook

Стюарт обговорював фінансування проекту особисто з Марком Цукербергом по телефону, проте переговори зайшли в глухій кут.

7. Девід Коуен уникав зустрічей з співзасновниками Google

Кілька років тому інвестиційна компанія Bessemer Venture Partners, представником якої і був Девід Коуен, опублікувала так звану “анти-портфоліо”, куди входила і компанія Google. Подруга Девіда здавала свій гараж, який і став першим офісом Google, в оренду, вона хотіла, щоб Коуен обов’язково зустрівся з Сергієм Бріном і Ларрі Пейджем, але він так цього і не зробив.

8. Венчурний інвестор Джеймс Альтучер не підтримав Google

Тоді Альтучер Google назвав “найгіршим рішенням щодо вкладення венчурного капіталу в історії”.

9. Джеррі Янг відмовився від 44 млрд. доларів Microsoft

Генеральний директор Yahoo Джеррі Янг, відмовився продати Microsoft акції компанії Yahoo на суму 44 600 млн. доларів. Після цього справи компанії почали котитися по “похилій площині”. Хто знає, як виглядала б ситуація зараз, якщо б Джеррі погодився на пропозицію Microsoft об’єднати дві могутні компанії.

10. Сахіль Лавінджа невчасно пішов з Pintrest

Компанія Pintrest найняла Сахіля ще в підлітковому віці, а пішов з неї молодий чоловік як раз перед тим, як сайт був запущений.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

six + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.