Здоров'я

Чим загрожує відмова від сексу: вчені дали чітку відповідь

Скільки потрібно займатися сексом, щоб почуватися здоровими та щасливими? Вчені дали відповідь!

Вчені вважають, що відмова від сексу несе за собою низку проблем. Як з’ясувалося, секс – це не тільки задоволення та зміцнення стосунків у парі, а й необхідний захід для підтримання здоров’я.

Якщо відмовитись від сексу, то будуть негативні наслідки для організму. Так, наприклад, якщо сексу буде недостатньо або не буде взагалі, то у жінки можуть розвинутися різні хвороби, застій крові в області малого тазу, масопатія. Крім цього, у жінок можливі болючі менструації.

Крім того, експерти зазначають, що заняття сексом стимулюють вироблення колагену, який перешкоджає появі передчасних зморшок.

Ще одна з ознак того, що сексуальна помірність не йде організму на користь, полягає в появі хронічних болів — головних або болів у суглобах.

Вчені провели дослідження і з’ясували, що пари, які займалися сексом хоча б раз на тиждень, були щасливішими за тих, у кого ця радісна подія траплялася рідше. Ті, хто займався сексом частіше за раз на тиждень, не ставали від цього ще щасливішими. Виходить, що норма це раз на сім днів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України