Новини

Чим корисні електричні щітки

Практикуючі стоматологи вважають сучасні моделі електричних зубних щіток найбільш ефективним засобом повсякденної гігієни ротової порожнини та догляду за зубами. Експериментально доведено, що використання електрощітки вже через два-три місяці дозволяє суттєво покращити здоров’я зубів. Щітки з електричним приводом дозволяють видаляти наліт з зубів, а також забезпечувати ефективну профілактику запалення ясен та утворення зубного каменю.

Переваги електричних зубних щіток

Електрощітки для чистки зубів мають ряд переваг над звичайними механічними пристроями. Спеціалісти відзначають головні з них:

  • простота у використанні;
  • надійно видаляють наліт із зубів;
  • економія часу та зубної пасти;
  • здатні масажувати ясна.

При використанні електричної щітки, користувачу не потрібно виконувати складні рухи, сам пристрій робить все необхідне. При цьому витрачаються малі об’єми зубної пасти, а час процедури догляду за зубами скорочується до 2-3 хвилин без втрат ефективності. Електрощітки виконують корисний масаж ясен делікатно, не спричиняючи больові відчуття.

Як вибрати електрощітку для зубів

Вибрати пристрій для чищення зубів можна з багатьох варіантів. Сьогодні на ринку представлені електричні зубні щітки декількох видів з різним набором функцій. При виборі моделі слід орієнтуватися на базові параметри та критерії.

Тип щітки

Сучасні моделі електричних зубних щіток бувають трьох видів: ультразвукові, звукові та механічні.

Ультразвукові щітки працюють завдяки утворенню ультразвукових хвиль певної частоти, які приводять щетинки у рух. Вони забезпечують глибоке проникнення, видаляючи забруднення з підясенних і міжзубних ділянок. Ці щітки ефективно масажують ясна, але протипоказані людям з пломбами та коронками, а також при хронічних зубних захворюваннях. Під час роботи такі пристрої видають доволі неприємний шум.

Звукові електрощітки відрізняються подовженою формою головки. Принцип роботи: під впливом звукових хвиль з води, зубної пасти та слини у ротовій порожнині утворюється піна, яка здатна ефективно боротися із нальотом навіть у важкодоступних ділянках. Щетина не пошкоджує зубну емаль, щітки звукового типу можна безпечно використовувати при реставрації зубів та за наявності пломб.

Електрощітки механічного типу видаляють наліт за рахунок рухів головки круглої форми, ніби вимітаючи його з поверхні зубів. Вони мають нижчу ефективність у порівнянні з іншими типами, але є більш доступними за вартістю та підходять для людей, які мають підвищену чутливість зубів.

Комплектація і режими роботи

Додатковим плюсом буде наявність в комплекті різних видів насадок. Кожна насадка виконує окрему функцію: делікатне чищення зубів, повсякденна гігієна, обробка міжзубних ділянок, полірування емалі, тощо.

Покупцям рекомендується надавати перевагу моделям, які пропонують декілька робочих режимів (різна швидкість та інтенсивність рухів). Це дозволяє максимально адаптувати щітку під власні потреби. Пристрої для чистки зубів, оснащені акумулятором, дозволяють працювати без підключення до електромережі протягом певного часу.

Зазвичай пошукові запити видають багато посилань на електрощітки. Однак пристрої від перевірених виробників можна знайти в каталозі Алло.юа в Харкові з фотографіями та інформацією щодо типу і характеристик. Перед тим як замовити товар, слід проконсультуватися із спеціалістом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України