Війна РФ проти України

Головне з виступу Зеленського на Мюнхенській безпековій конференції: «Ми маємо пришвидшити поставки зброї Україні, щоб зменшити потенціал росії»

• Тепер ми всі – цілий вільний світ – не маємо альтернативи, крім перемоги на Голіафом, який прийшов знищити наші життя. Бути Давидом означає боротись. Ми не маємо ще Давидової пращі з Ізраїля, але сподіваюсь, що це лише тимчасово.

• Дякую усім, хто дає пращу українському Давидові, завдяки якій російський Голіаф вже почав втрачати рівновагу. Ми бачили минулого року, що він впаде цього року однозначно. Ми можемо цього разом досягнути, як це зробив Давид.

• Торгуючись зі світом, він (путін – ред.) може ще зруйнувати багато життів. Ми маємо пришвидшити доставку зброї Давиду та збільшити її кількість, щоб зменшити потенціал рф. Цьому немає альтернатив, адже від швидкості залежить життя. Будь-яка затримка була і є помилкою.

• Будь-яка затримка – це помилка. Поки ми ведемо перемовини, як зміцнити нашу оборону сучасними танками, у кремлі обдумують, якими способами ще більше ширити своє зло, зокрема й на Молдову.

• Зараз, коли ми думаємо про сучасні літаки, кремль уже переконав іранський режим надавати їм ще більше підтримки. Ми вже не фіксуємо багато іранських дронів в українському небі. Але там будуть й інші засоби.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України