Авторські статтіТехно

Чужі люди у вашій Instagram Direct: що не так з планами Facebook?

З недавніх пір ЗМІ стало відомо про плани Facebook на 2019 рік. Головна мета – об’єднати Instagram, WhatsApp і Facebook Messenger. Поговоримо про наслідки, які послідують за цим.

WhatsApp – вкрай ненадійний сервіс для особистого або ділового листування. Незважаючи на заяви про безпечному наскрізному шифруванні, все одно існує небезпека, що сторонні люди зможуть побачити ваші повідомлення. Навіть ті, що ви видалили. Для цього достатня перевстановити додаток. Резервна копія довантажити всі повідомлення, які ви не хотіли б бачити. Отримати доступ до копії може і стороння людина. У цьому вся небезпека і вразливість.

Отримати доступ до копії – це вже інша розмова, але сам факт доступності не викликає ніякої довіра з боку користувачів. Якщо зараз існують такі серйозні проблеми, уявіть що буде при об єднанні трьох «дочірніх» сервісів Facebook. Ваші бабусі зможуть побачити ваші Stories, а треті особини зможуть отримати доступ до всіх ваших повідомлень і фотографій, якими обмінювалися в Instagram Direct. Не виключено, що сервіс обміну фотографіями обзаведеться тими ж проблемами, що й інші продукти від Facebook, який у минулому році прославився витоком 50 мільйонів особистих даних.

Корпорація Facebook приваблює нас розважальними сервісами, проте існує думка, що за всім цим стоїть одне велике бажання контролювати життя людей у віртуальному просторі. Ваші особисті фотографії і відео, приховані страхи, пристрасті і бажання у всіх на виду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України