Новини

Чи варто купувати спецтехніку для своїх будівельних потреб?

До переліку спеціалізованої техніки входить велика кількість універсальних та вузькопрофільних машин. Частина дорогої техніки застосовується для вирішення обмеженого кола технологічних завдань. Решту часу вона простоює, вимагаючи додаткових витрат на утримання. Для підвищення рентабельності роботи, організації та приватні особи застосовують оренду спецтехніки. Це дозволяє уникнути великих вкладень, пов’язаних з оплатою праці операторів та обслуговуванням складних машин.

Яку техніку вигідно орендувати?

Залучити до виконання робіт ефективну техніку у справному стані під керуванням досвідченого фахівця можна на певний термін.

До переліку затребуваних спеціалізованих машин входять:

 • екскаватори на колісному та гусеничному ходу;
 • фронтальні навантажувачі;
 • ковзанки;
 • асфальтоукладачі;
 • бульдозери;
 • дорожні фрези;
 • автогрейдери;
 • бітумовози;
 • підмітальні та прибиральні машини.

Сучасна техніка відрізняється високою продуктивністю. Часто застосування додаткового навісного обладнання дозволяє виконати, за допомогою однієї машини, відразу кілька технологічних маніпуляцій. Наприклад, екскаватор здатний оперативно виконати функції навантажувача.

Будь-яку одиницю спеціалізованої техніки можна взяти в оренду, попередньо вказавши місце та час виконання робіт. Це дозволяє уникнути вимушених простоїв, оперативно вирішити поставлені завдання, з максимальною ефективністю.

Де орендувати спецтехніку?

Існують спеціалізовані організації, які мають у власності великий технічний парк. Він складається з нових продуктивних машин, які своєчасно проходять сервісне обслуговування.

Компанія Express Tehbud готова надати будь-яку спеціалізовану техніку, із заправленим баком, якою керує кваліфікований оператор. Істотною перевагою такого обслуговування є доставка техніки силами компанії.

Ряд спеціалізованих машин потребує додаткової техніки для транспортування до місця виконання робіт. Тяжкі машини на гусеничному ходу, дорожні фрези та катки перевозять на спеціальних тралах. Менеджер Express Tehbud подбає про те, щоб орендовані одиниці техніки прибули на місце у вказаний час, без запізнень.

Скільки коштує оренда спецтехніки?

Вартість послуги залежить від низки факторів, тому завжди визначається в індивідуальному порядку. На підсумкову суму впливає:

 • тип техніки;
 • термін оренди;
 • складність майбутньої роботи;
 • необхідність доставки;
 • відстань до об’єкта.

Залучити колісний екскаватор для виконання деяких маніпуляцій, в межах міста, обійдеться дешевше, ніж орендувати потужний бульдозер для роботи у віддаленому районі. Скористатися послугами залученої техніки можна на будь-який час.

Компанія Express Tehbud пропонує демократичні тарифи. Це робить оренду техніки вигідною для великих організацій та приватних осіб. Звернувшись до професіоналів, можна не тільки суттєво заощадити кошти, але й бути впевненим у якості та безпеці всіх робіт.

Кваліфіковані співробітники здатні виконати роботу будь-якої складності, з дотриманням усіх технологічних норм та правил техніки безпеки.

При оформленні замовлення потрібно вказати місце, тип необхідних робіт. Це дозволить оператору безпомилково підібрати найефективнішу машину для виконання поставленого завдання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.