Новини

Чи безпечно купувати меблі в інтернеті

Коли після ремонту чи покупки житла мова заходить про придбання меблів, легко розгубитися серед різноманіття пропозицій. Як правильно підібрати меблі у спальню, що краще пасуватиме до дитячої кімнати, яка кухня довговічна та функціональна?

Щоб полегшити собі життя, варто скористатися допомогою спеціалістів. Працівники інтернет-магазину Krokwood https://krokwood.com/ допоможуть визначитися з вибором меблів для усього дому. В наявності моделі з різного матеріалу.

Покупка меблів — важлива подія, адже вони повинні служити кілька років, бути зручними, надійними, функціональними. Якщо ще з десяток років тому придбання меблів мало на увазі походи всіма найближчими магазинами, кількагодинні спілкування з консультантами, складання списку «за» і «проти», то сьогодні достатньо всього кілька доторків до екрану планшента  — і замовлення прибуде за день-два. Перевага такого шопінгу очевидна: можна вибрати ексклюзивний варіант, замовити товари за власним ескізом, скомбінувати фурнітуру та оббивку на свій смак і зекономити багато часу. Інтернет-магазини часто проводять розпродажі (наприклад, на минулорічну лінійку виробів) та встановлюють акційну ціну на деякі моделі, тому можна придбати товар за зниженими цінами.

Завдяки коментарям користувачів просто дізнатися про особливості виробу, роботу самого магазину, служби доставки. Щоб вибір магазину був вдалим, до оформлення замовлення варто перевірити:

  • Наявність служби підтримки клієнтів та їхню роботу. Зателефонуйте, поставте кілька запитань, поцікавтеся, які матеріали використовуються, які переваги конкретної моделі. Справжні спеціалісти раді вдовольнити цікавість покупця.
  • Перевірте можливість повернення товару. Магазини, що якісно надають послугу, гарантують дотримання прав споживачів.
  • Взнайте, чи є у продавця своя логістична служба, яка вартість доставки, чи входить підйом вантажу на поверх у вартість послуги.
  • Варто поцікавитися, чи надає магазин гарантію якості на товари (підтверджується документом).

Чим більше інформації про компанію є у мережі (і на сайті), тим безпечніше з нею співпрацювати.

Яких помилок при покупці меблів можна уникнути

Купуючи меблі в інтернет-магазинах, можна припуститися помилок, що зіпсують весь інтер’єр помешкання.

  1. Правильно проведіть заміри місця, де буде стояти стіл чи диван, аби він туди помістився.
  2. Враховуйте стиль та дизайн кімнати. Вибираючи меблі, не варто дивитися, як вони виглядають на фоні іншого інтер’єру.
  3. Не варто купувати меблі з надмірним декором чи різноманіттям текстур, щоб не створити «несмак» у помешканні.

Щоб уникнути цих та інших помилок при облаштуванні будинку, краще звернутися за допомогою дизайнера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України