Політика

Чутки про призначення Ірини Фаріон міністром освіти Громадянський рух «Відсіч» розцінює як недолугий жарт

Але знаючи, що наш політикум інколи втілює такі недолугі жарти в життя, заявляємо про неприпустимість цього призначення.

Ми заявляємо, що Ірина Фаріон є для нас неприйнятною кандидатурою. Пані Фаріон не володіє жодними професійними якостями та досвідом в управлінні освітою. За час роботи в Комітеті з питань науки та освіти Верховної Ради України ця людина не провадила жодної законотворчої діяльності у сфері освіти.

Студентська координаційна рада Києва, Студентська координаційна рада Львова, Студентська профспілка «Пряма дія», Студентська самооборона, Громадянський рух «Відсіч».

http://vk.com/vidsich_public

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

9 коментарів

  1. климактерическая учительница младших классов ХУЖЕ профессора табачника. тот хоть без климакса был!

  2. Конечно можно назначить, если украинцы хотят ввести в украинскую культуру и образование такие элементы как БЕСНОВАНИЕ, ПСИХОПАТИЗМ, ШИЗОФРЕНИЗМ И МАНИЮ ВЕЛИЧИЯ!!!

  3. УВАГА: в Україні зараз реалізується спецзмова США, ЄС та Росії, які спонсору ють опозицію та провладних депутатів по захопленню влади в країні. Зараз відбувається спроба роздерибанити майно та землю українців під розігрування нібито хаосу та революції. Але її раз ом підготували Росія, США та ЄС, а опо з иціонери та регіонали отримують за це гроші та гарантії безпеки бізнесу. Їх прикрутили і вони погодились на цей план ще два роки назад. Прості мітингарі не розуміють масштаби змови, тому донесіть до всіх ЗМІ за кордоном, у них є свої звязки в органах влади Росії ТА США, там хтось може злити реальні докази, щоб прості люди зрозуміли зараз, що в Верховній Раді під шумок хаосу намаг а ються прийняти бандитські закони, а революцією не дають людям проти опозиції піти. Зараз хочуть нібито приймати закон про злиття української церкви та московської в одну Помісну, щоб роздерибанити майно та таємні агенти Путіна та продажний філарет української церкви діяли вже на законних юридичних підставах. Хочуть продавати українські землі фонду на аукціонах – заповідні землі! – американціям та росіянам за безцінь під проводом Макеєнко, мера Києва!!! Правий сектор революціонерів, їх лідер- це теж людина в банді, яка має не давати простим мітингарям висловлюватись зі сцени та потрапити в Верховнк Раду. Тягнибок, Турчинов та Яценюк з Кличком, щоб не викликати підозр в майдану хочуть взяти кілька своїх заздалегідь підготовлених людей з Самооборони, Правого сектору та Ради майдану, щоб майдан не зрозумів, що вони всі в одній банді, Яку фінансує Нуланд, Меркель, Паєт, а Путін сприяє, бо це дерибан України!!!

    1. Так давайте выберем Вас в президенты… Хотя, НЕТ, Вы с ошибками пишите! Может получиться второй проФФесор!

    1. УВАГА: в Україні зараз реалізується спецзмова США, ЄС та Росії, які спонсору ють опозицію та провладних депутатів по захопленню влади в країні. Зараз відбувається спроба роздерибанити майно та землю українців під розігрування нібито хаосу та революції. Але її раз ом підготували Росія, США та ЄС, а опо з иціонери та регіонали отримують за це гроші та гарантії безпеки бізнесу. Їх прикрутили і вони погодились на цей план ще два роки назад. Прості мітингарі не розуміють масштаби змови, тому донесіть до всіх ЗМІ за кордоном, у них є свої звязки в органах влади Росії ТА США, там хтось може злити реальні докази, щоб прості люди зрозуміли зараз, що в Верховній Раді під шумок хаосу намаг а ються прийняти бандитські закони, а революцією не дають людям проти опозиції піти. Зараз хочуть нібито приймати закон про злиття української церкви та московської в одну Помісну, щоб роздерибанити майно та таємні агенти Путіна та продажний філарет української церкви діяли вже на законних юридичних підставах. Хочуть продавати українські землі фонду на аукціонах – заповідні землі! – американціям та росіянам за безцінь під проводом Макеєнко, мера Києва!!! Правий сектор революціонерів, їх лідер- це теж людина в банді, яка має не давати простим мітингарям висловлюватись зі сцени та потрапити в Верховнк Раду. Тягнибок, Турчинов та Яценюк з Кличком, щоб не викликати підозр в майдану хочуть взяти кілька своїх заздалегідь підготовлених людей з Самооборони, Правого сектору та Ради майдану, щоб майдан не зрозумів, що вони всі в одній банді, Яку фінансує Нуланд, Меркель, Паєт, а Путін сприяє, бо це дерибан України!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.