Чутки про призначення Ірини Фаріон міністром освіти Громадянський рух «Відсіч» розцінює як недолугий жарт

Але знаючи, що наш політикум інколи втілює такі недолугі жарти в життя, заявляємо про неприпустимість цього призначення.

Ми заявляємо, що Ірина Фаріон є для нас неприйнятною кандидатурою. Пані Фаріон не володіє жодними професійними якостями та досвідом в управлінні освітою. За час роботи в Комітеті з питань науки та освіти Верховної Ради України ця людина не провадила жодної законотворчої діяльності у сфері освіти.

Студентська координаційна рада Києва, Студентська координаційна рада Львова, Студентська профспілка «Пряма дія», Студентська самооборона, Громадянський рух «Відсіч».

http://vk.com/vidsich_public

Comments

0 comments

9 коментарів

 1. Нехай очолить палату N5 на культпарк1вськ1й

 2. Толи еще будет это только цветочки а ЯГОДКИ впереди…бандеры пришли

 3. Слава богу!

 4. пипец стране

  климактерическая учительница младших классов ХУЖЕ профессора табачника. тот хоть без климакса был!

 5. Конечно можно назначить, если украинцы хотят ввести в украинскую культуру и образование такие элементы как БЕСНОВАНИЕ, ПСИХОПАТИЗМ, ШИЗОФРЕНИЗМ И МАНИЮ ВЕЛИЧИЯ!!!

 6. УВАГА: в Україні зараз реалізується спецзмова США, ЄС та Росії, які спонсору ють опозицію та провладних депутатів по захопленню влади в країні. Зараз відбувається спроба роздерибанити майно та землю українців під розігрування нібито хаосу та революції. Але її раз ом підготували Росія, США та ЄС, а опо з иціонери та регіонали отримують за це гроші та гарантії безпеки бізнесу. Їх прикрутили і вони погодились на цей план ще два роки назад. Прості мітингарі не розуміють масштаби змови, тому донесіть до всіх ЗМІ за кордоном, у них є свої звязки в органах влади Росії ТА США, там хтось може злити реальні докази, щоб прості люди зрозуміли зараз, що в Верховній Раді під шумок хаосу намаг а ються прийняти бандитські закони, а революцією не дають людям проти опозиції піти. Зараз хочуть нібито приймати закон про злиття української церкви та московської в одну Помісну, щоб роздерибанити майно та таємні агенти Путіна та продажний філарет української церкви діяли вже на законних юридичних підставах. Хочуть продавати українські землі фонду на аукціонах – заповідні землі! – американціям та росіянам за безцінь під проводом Макеєнко, мера Києва!!! Правий сектор революціонерів, їх лідер- це теж людина в банді, яка має не давати простим мітингарям висловлюватись зі сцени та потрапити в Верховнк Раду. Тягнибок, Турчинов та Яценюк з Кличком, щоб не викликати підозр в майдану хочуть взяти кілька своїх заздалегідь підготовлених людей з Самооборони, Правого сектору та Ради майдану, щоб майдан не зрозумів, що вони всі в одній банді, Яку фінансує Нуланд, Меркель, Паєт, а Путін сприяє, бо це дерибан України!!!

  • Так давайте выберем Вас в президенты… Хотя, НЕТ, Вы с ошибками пишите! Может получиться второй проФФесор!

 7. Почему же нет ? Сейчас всего можно ожидать .

  • УВАГА: в Україні зараз реалізується спецзмова США, ЄС та Росії, які спонсору ють опозицію та провладних депутатів по захопленню влади в країні. Зараз відбувається спроба роздерибанити майно та землю українців під розігрування нібито хаосу та революції. Але її раз ом підготували Росія, США та ЄС, а опо з иціонери та регіонали отримують за це гроші та гарантії безпеки бізнесу. Їх прикрутили і вони погодились на цей план ще два роки назад. Прості мітингарі не розуміють масштаби змови, тому донесіть до всіх ЗМІ за кордоном, у них є свої звязки в органах влади Росії ТА США, там хтось може злити реальні докази, щоб прості люди зрозуміли зараз, що в Верховній Раді під шумок хаосу намаг а ються прийняти бандитські закони, а революцією не дають людям проти опозиції піти. Зараз хочуть нібито приймати закон про злиття української церкви та московської в одну Помісну, щоб роздерибанити майно та таємні агенти Путіна та продажний філарет української церкви діяли вже на законних юридичних підставах. Хочуть продавати українські землі фонду на аукціонах – заповідні землі! – американціям та росіянам за безцінь під проводом Макеєнко, мера Києва!!! Правий сектор революціонерів, їх лідер- це теж людина в банді, яка має не давати простим мітингарям висловлюватись зі сцени та потрапити в Верховнк Раду. Тягнибок, Турчинов та Яценюк з Кличком, щоб не викликати підозр в майдану хочуть взяти кілька своїх заздалегідь підготовлених людей з Самооборони, Правого сектору та Ради майдану, щоб майдан не зрозумів, що вони всі в одній банді, Яку фінансує Нуланд, Меркель, Паєт, а Путін сприяє, бо це дерибан України!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh