Життя

Що робити, якщо чоловік від вас віддаляється – 3 кроки, які завжди працюють

Ви дізнаєтеся, що він думає і відчуває. Повірте, чоловіки дійсно вміють це приховувати.

Одна з найбільш поширених помилок про відносини говорить: «Незмінність породжує байдужість». Мовляв, чоловік з часом втрачає інтерес до жінки просто тому, що він її завоював, в ній не залишається загадки, вона для нього – відкрита книга.

Не вірю, що це актуально щодо більшості чоловіків, хоча, звичайно, є винятки. Справжня ж причина того, чому чоловік віддаляється від своєї жінки, полягає зовсім не в тому, що нічого не змінюється. Причина в тому, що жінка, навпаки, змінилася, стала не тієї, яку він спочатку полюбив.

Подібне відбувається постійно, незалежно від статі. Ви думаєте, що знаєте чоловіка, з яким зустрічаєтеся … Він здається успішним, розсудливим і смішним. Але в якийсь момент вас наче стрілою пронизує – ви розумієте, що він змінює вам. Він постійно злиться і не здатний контролювати свої напади гніву. Він просто прикидається, що добре заробляє … Насправді ж, у нього немає коштів навіть зводити вас в хороший ресторан. Він є просто жахливу шовіністом, що живуть в квартирі, не бачила ремонту (і прибирання теж) багато десятиліть!

Подібного роду неприємні «перетворення» відбуваються і з жінками. І чоловіки їх помічають.

Наприклад, чоловік зустрічає сильну, впевнену в собі жінку. Вона дійсно йому подобається. У якийсь момент у нього ніби відкриваються очі, і він усвідомлює, що його обраниця дуже сильно не впевнена в собі. Вона чіпляється за нього буквально зубами і намагається його контролювати. Ця дівчина зовсім не та, якою була тоді, коли він її зустрів!

Тож не дивно, що вона перестає його залучати. По суті, зараз це інша жінка.

Чи справді незмінність породжує байдужість?

Ні, в більшості випадків причиною віддалення є неправильне сприйняття. Все тому, що замість сильних сторін, партнерка з часом у всій красі починає демонструвати свої слабкі сторони.

Вам дійсно подобається чоловік, з яким зустрічаєтеся? Ви помітили, що він почав віддалятися, але не хочете втрачати його? Запам’ятайте наступні три кроки:

1. Не панікуйте. Для чоловіків це цілком природно. Дайте йому можливість побути наодинці з собою.

Чесно кажучи, іноді чоловіки віддаляються просто тому, що це частина їхньої природи. Такі вже вони противні!

Це нормально. Якщо чоловік трохи віддаляється від вас, це ще не означає, що ваші відносини добігають кінця. Це не означає, що він на вас злиться. Іноді це просто спосіб розібратися в собі.

Найкраще – просто змиритися з тим, що відбувається і не бігати за ним. Не кричіть і не ведіть себе з ним по-свинськи. Так ви тільки відштовхне його ще далі. Дайте йому свободу дій. Дозвольте віддалитися від вас і зрозуміти, що саме він до вас відчуває.

Зрештою, якщо ви дійсно хочете бути з цим чоловіком, вам доведеться навчитися миритися з його бажанням поміркувати над чимось на самоті! Подібне бажання виникає у всіх чоловіків, включаючи тих, хто прожив у шлюбі 10 або навіть 20 років.

2. Припиніть за ним бігати.

Це може здатися трохи дивним, але саме цього і хоче чоловік. Він хоче, щоб ви перестали за ним бігати. Хоче, щоб між вами існувала певна напруга.

Навіщо це потрібно? Чому чоловік хоче, щоб ви були трохи недоступною? Все тому, що це надихає його повернутися і знову завоювати ваше розташування. Такі чоловіки. За своєю природою вони обожнюють завойовувати.

І, знаєте, що я вам скажу? Він заслуговує невеликого покарання у відповідь на свій вчинок. У відповідь на те, що він віддаляється від вас.

3. Коли він повернеться, чи не дуйте. Спілкуйтеся з ним в позитивному ключі.

Ще одна помилка, яку здійснюють жінки, полягає в наступному: коли чоловік повертається, вони влаштовують йому скандал, зображують жертву і демонструють, що його вчинок дуже сильно поранив їх. Знаєте що? Чоловікам зовсім це не подобається.

Краще показуйте йому, що добре вмієте контролювати свої емоції. Так ви демонструєте, що поважаєте себе і не дозволяєте чоловікам сприймати вас як належне. Ви даєте йому свободу, але … ви самі в цей момент продовжуєте жити своїм життям. Вас цілком можна назвати оптимісткою, яка вміє постояти за свої інтереси!

Ви не дозволите собі потонути в стражданнях через чоловіка і не дасте йому позбавити вас радості життя. Коли він повернеться і усвідомлює, як сильно по вам нудьгував (повірте, він дійсно буде прикладати подвійно більше зусиль для того, щоб знову завоювати ваше розташування), він отримає ту саму мотивацію завойовувати. Мотивацію, яка йому так потрібна.

Він згадає про те, що ви не схожі ні на одну іншу дівчину. Ви не дуєтесь, що не дістаєте його і не зліться. Він згадає про те, що ви жінка, яка жадає чесності і серйозних відносин. Якщо цей чоловік не дасть вам бажаного, ви не будете сидіти і обливатися сльозами.

Це змусить його домагатися вас. Він захоче вас ще біль

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nine − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.