Автоновини

Чотири ознаки, що ваше авто помітили викрадачі

Ніхто не діє спонтанно

Викрадачі не працюють спонтанно і не катаються по місту в пошуках потрібної машини. Вони ретельно готуються до викрадення і можуть довго вистежувати потрібний автомобіль, адже на кону власна свобода. Розглянемо вірні ознаки того, що ваш автомобіль ставши цікавий викрадачам, пише drivenn.

Як себе убезпечити?

Сигналізація

Якщо на вашій машині раптово почала часто спрацьовувати сигналізація, то це може означати, що вашою машиною зацікавилися викрадачі. Вони можуть чекати, коли власнику набридне і він перестане реагувати на сирену, або відключити сигналізацію, просто закривши на ключ автомобіль. Щоб убезпечити себе, можна переставити автомобіль ближче до вікон, а ще краще самому простежити за машиною, щоб дізнатися причину спрацювання сигналізації.

Виманити з машини

Ще один витончений спосіб заволодіти автомобілем, при цьому нічого не зламуючи, — це просто його забрати з-під носа. За обраною жертвою стежать, наприклад, чекаючи, коли він піде в магазин, після цього прив’язують до днища зв’язку банок і чекають власника. Господар машини повертається, сідає в машину і починає рух, чує брязкіт під днищем і зупиняється подивитися. У цей момент зловмисник стрибає за кермо його машини і їде. Щоб спробувати убезпечити себе від такого способу викрадення, потрібно завжди перед виходом з машини заглушити двигун і взяти з собою ключі.

Четыре признака, что вашу машину пометили угонщики. ФОТО

Розлучення на «джентльмена»

Стоїть на узбіччі дівчина біля автомобіля з відкритим капотом може бути справжньої наживкою, яку використовують викрадачі. Зупинився допомогти водій може розлучитися не тільки з автомобілем, але і зі своїм здоров ” ям, а то й життям. Тому перш ніж зупинитися для допомоги кому-то на малозавантажених дорогах, варто гарненько подумати. Як варіант, можна під’їхати і із заблокованими дверима, через приопущене скло дізнатися, що сталося.

Четыре признака, что вашу машину пометили угонщики. ФОТО

Безключовий доступ для крадіїв

Один з найпопулярніших способів викрадення сучасних автомобілів з функцією безключового доступу — це перехоплення сигналу. За власником обраної машини встановлюється стеження, завдання — підійти ближче до водія, щоб пристрій в його кишені зловило сигнал від ключа автомобіля і передало його іншого зловмисникові. Другий же при цьому стоїть біля машини, отримавши сигнал, він відкриває автомобіль, заводити і їде. Найкращий спосіб не потрапити в таку ситуацію — не купувати автомобіль з безключовим доступом.

Четыре признака, что вашу машину пометили угонщики. ФОТО

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України