Життя

20 ознак того, що ви – працівник світла

Це особливий тип людини з майже телепатичного здатністю інтуїтивно розуміти, про що люди думали, що вони відчувають і чого потребують для зцілення.

Працівник світла – це особливий тип людини з майже телепатичного здатністю інтуїтивно розуміти, про що люди думали, що вони відчувають і чого потребують для зцілення.

1. Ви інтуїтивно знаєте, що живете заради вищої мети, яка безпосередньо пов’язана з пробудженням і трансформацією власного життя та життя інших людей за допомогою розвитку колективної свідомості людства.

2. У вас розвинена інтуїція і багаті знання про життя, що беруть початок ще з часів вашої молодості. Ви природжений філософ і високодуховна особистість, і оточуючих часто збиває з пантелику невідповідність вашого віку та глибини знань.

3. Хоча ви легко знаходите спільну мову з людьми, а частина вашого покликання полягає в допомозі їм, ви все одно самотні. Ви чутливі до чужої енергії, але можете сприймати її лише невеликими порціями.

4. Ваша молодість була сповнена травм, випробувань та інших труднощів. Ви розумієте, що все це було надіслано вам не для того, щоб змусити страждати, а, швидше, щоб перетворити в цілителя, яким ви зараз є.

5. Перед вами стоїть нескінченна місія щодо поліпшення свого життя та життя оточуючих. Ваша рухома сила полягає у визначенні того, що має бути виправлено і як це можна покращити. Хоча деколи таке прагнення і починає віддавати перфекціонізмом, але якщо використовувати його правильно, то це стане вашим унікальним даром.

6. Незважаючи на те, що раніше ви могли боротися з певними психічними розладами, в результаті ви усвідомили, що смороду булі лише механізмом адаптації до життєвих обставин, а не внутрішніми проблемами. Ви розумієте, що частково ваша мета полягає в тому, щоб докорінно змінити підхід людини до його психічному, емоційному, фізичному та духовному здоров’ю.

7. Ви високодуховна людина, але це ніяк не пов’язано з релігією. Ваше покликання в житті – допомогти людям повернути собі владу над своєю силою. Навіть якщо ви використовуєте для цього вчення або принципи якогось освіченого майстра або наставника, ви все одно залишаєтеся зосередженими на пробудженні Бога всередині кожної людини і допомагаєте людям побачити їх необмежену владу, потенціал і цілительські здібності.

8. Ви природжений творець, а ваш процес зцілення часто включає в собі якийсь предмет мистецтва, писання або метод лікування «один на один».

9. Ви є уособленням старої душі. Ви мудрий і зріла людина, що володіє досвідом багатьох прожитих життів, незважаючи на занадто молодий вік, щоб бути настільки мудрими.

10. За якусь нез’ясовну причину ви завжди відрізнялися від своїх рідних, друзів і однолітків. З-за цього у вас могли виникнути труднощі з пошуком свого «племені» і відчуття своєї приналежності до чого-небудь.

11. Ви постійно опускаєтеся до глибини самосвідомості, досліджуючи себе і своє життя. Просуваючись по шляху пробудження і зцілення, ви продовжуєте проливати світло на темні аспекти, щозаперечувалися і відкидаємо більшістю людей.

12. Ви неймовірно могутній маніфестатор. Коли про щось думаєте чи чітко на чомусь зосереджені, ві це отримуєте, або ж у вас з’єднання являється здатність у найкоротші терміни це створити.

13. Ваша сильна енергія є водночас і благословенням, і прокляттям: ви повинні бути обережні з тим, про що думаєте, інакше зробите це реальністю, хороша вона чи погана.

14. Ви природжений любитель давніх духовних текстів про енергії і вознесіння. При цьому вам більше по душі східна філософія, а не західна.

15. Ваша інтуїція носити майже телепатичний характер – ви знаєте, що люди думали, що відчувають і чого потребують для свого зцілення.

16. Ви знаєте, що це життя дано для того, щоб позбутися старих кармічних закономірностей і прорватися на новий рівень свідомості. Ви розумієте, що сенс життя полягає не в тому, щоб просто працювати або виконувати якісь завдання, а, швидше, щоб стати тим, ким ви повинні бути.

17. Ваша мета у житті – це саморозвиток. Ви завжди зосереджені на тому, як можна стати краще, і знаєте, що кращі роки вашого життя попереду.

18. Ви відчуваєте сильний зв’язок з природою і вірите, що це найкращий спосіб наблизитися до першоджерела всього.

19. В якійсь один або безліч моментів в житті ви відчували сильне духовне пробудження. Ваше світогляд змінювалося і вам доводилося очиститися від обмежуючих переконань, які стримували ваш рух. Ви усвідомлюєте, що пробудження може бути виснажливим і годиною болючим процесом, але, як правило, воно необхідно.

20. Ви відчуваєте, що є частиною вищого прагнення розвинути людську свідомість. Сенс не в тому, щоб сказати, що ви, на відміну від інших, освічені, а в тому, щоб показати, що ви засвоїли свої життєві уроки трохи раніше за інших, щоб мати можливість допомогти іншим людям з їх уроками.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України