Авторські статтіПолітика

Чорновіл : Тимошенко зачіпати не можна – гарантовано Аваковим. Поліція арештувала активістів які хотіли задати незручні запитання

Ну що? “Поліція з народом?” Чи може: Аваков з Тимошенко? – запитує на своїй сторінці в соцмережі Тарас Чорновіл.

Сьогодні під час мізерного мітингу Тимошенко на Контрактовій площі туди прийшла група націоналістів із С-14. Вони вже колись проводили свої жорсткі виступи проти Луценка, діставалося й Порошенку. У тих випадках держохорона та поліція лише відбивалися від дуже активних протестантів, які реально штурмували ту ж ГПУ. А цього разу все виявилося інакше. Мітингувальники-націоналісти прийшли на мітинг Тимошенко, щоб задати їй питання, чому її партійці, які разом з Опполоком мають більшість у Херсонській обласній раді, досі не проголосували за звільнення з посади голови Ради одіозного Мангура. Це один з лідерів місцевої “Батьківщини” та голова облради, який напряму причетний до цькування Катерини Гандзюк та, найімовірніше, може бути причетним до її вбивства.

Було там приблизно 14 чоловік (таку кількість зафіксовано на відео про цей мітинг, яке я щойно тут перепостив). Що в такому випадку робить зазвичай поліція? Розводить протестуючих і тих, кого вони критикують чи освистують. Але так би було на якомусь іншому мітингу, але не у випадку Тимошенко. Цього разу протестувальників оточили, заблокували, затримали й привезли в Подільський райвідділ. Поскладали протоколи, мабуть націлилися наштампувати адмінпорушень і штрафів.

Ну, але треба розуміти, з ким маєте справу. С-14 не належить до дуже законослухняних організацій. Щоправда, вони доволі коректно себе поводили на мітингу Тимошенко, бо там по периферії були якісь бабусі й дідусі (окреме вітання жульчиним “Центрам захисту киян”). А з поліцією вони про взаємоповагу забувають. Активісти, отримавши підкріплення, спробували пробитися у відділок, щоб з’ясувати відносини та добитися повернення відібраного майна. І ту ми побачили ремікс із не такого вже й далекого минулого в стилі “беркутів”. Спецназ влаштував реальне побоїще, при якому постраждали всі, хто перебував поблизу, включно з журналістами, яким поламали техніку, та навіть стороннього громадянина, який прийшов подати заяву про викрадення автомобіля.

А що ви думали? Це ж хтось посмів на саму Юлю “варєжку отворіть”… От якби під адміністрацією Порошенка чи напроти помешкання Луценка, то наша поліція пам’ятала б, що вони “правоохоронці європейської держави”. А Юлю зачіпати не можна – гарантовано Аваковим.

Тарас Чорновіл

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.