Авторські статтіПолітика

Чорновіл : На мітингу Тимошенко у Києві відбулася імітація великої народної підтримки. Відео

Сам іти добавляти власною персоною чисельність “мегамасового” мітингу Тимошенко на Подолі в Києві не забажав, – пише Тарас Чорновіл на своїй сторінці у фейбук. Іти Тарса на мітинг не хотів, тай ліньки. Але добре, що є пасіонарніші за мене громадяни.

Ось відео з колеса огляду на Контрактовій у Києві :

https://www.facebook.com/vladimir.shmalko.9/videos/2063425247080480/UzpfSTEwMDAyMjE3Mjk3MjYyOTozOTQ2Njk2MzEyODIxMzM/?fref=pb&hc_location=friends_tab

Придивіться уважно, бо на олігархічних каналах вам покажуть цей мітинг з іншого ракурсу – на рівні плечей людини середнього росту з кількох локацій неподалік сцени. Там побачите ліс голів вдячних виборців, що прибули послухати свою Тимошенко. Саме так і робиться імітація великої народної підтримки, коли з останньою, насправді, не густо.

Цей репортаж відзнятий на самому піку акції, під час виступу Тимошенко. На площі присутні може пару процентів від офіційно заявленої чисельності столичної парторганізації “Батьківщини”, не кажучи вже про “подавляющєє большінство” Юліних прихильників у багатомільйонному Києві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України