Подорожі

Чорногорія відкрила кордони для росіян та азербайжанців

Ви можете їхати до Чорногорії з Росії та Азербайджану

На засіданні Національного координаційного органу з інфекційних хвороб під головуванням президента Мілутіна Сімовіча було оновлено перелік країн, жителі яких можуть в’їхати до Чорногорії, завдяки чому жителі Росії та Азербайджану зможуть в’їхати до Чорногорії без додаткових умов.

Нагадаємо: Українцям заборонено в’їзд в Чорногорію на авто

Оперативний штаб з економіки туризму запропонував NCT, серед іншого, включити Росію та Азербайджан до “зеленого списку” країн, резиденти яких можуть в’їхати до Чорногорії без інших умов, і що NCT розглядає можливість подальшої лібералізації в’їзду жителів до Чорногорії.

“Враховуючи епідеміологічну ситуацію в наших країнах, і особливо надійність та актуальність наявних даних, а також потреби нашої туристичної економіки та національні інтереси Чорногорії, Національний координаційний орган з питань інфекційних хвороб оцінив, що немає ніяких перешкод для лібералізації в’їзду жителів Росії та Азербайджану. рішення щодо жителів сусідніх країн було подовжено до тих пір, поки IPH не подасть епідеміологічну оцінку ризику для Чорногорії, засновану на лібералізації в’їзду жителів сусідніх країн, для кожної країни окремо “, – йдеться в повідомленні урядового відомства з громадськістю.

Аналізуючи діяльність усіх сегментів системи, НКТ особливо підкреслив професійну працю та велику жертовність працівників у будинках для літніх людей та Громадській установі «Команський мост».

Нагадаємо: В Чорногорії російський мільярдер Дерипаска забудовує берегову лінію. Чорногорці мають намір протестувати

Тому профільному міністерству було рекомендовано, щоб працівники цих установ отримували одноразову матеріальну компенсацію за надзвичайні зусилля.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.