Здоров'я

Чому вони не товстіють? 10 звичок худих жінок

У кожної з нас є струнка подруга, колега або сусідка. Вони їдять на ваших очах все, що побажають, і при цьому ніколи не поправляються. Іноді — справа в генетиці. А іноді — в дуже правильних звичок.

 

1. Вони висипаються

Може бути, вони лягають в 11 вечора, чи встають не раніше 12, або разом з дітьми відпочивають після обіду. Головне, що у них не виникає хронічного дефіциту сну, і їм не доводитися недолік енергії заповнювати за допомогою їжі. А як ми знаємо, на першому місці серед «відновників енергії» шоколад, печиво і чіпси.

2. Вони не відмовляють собі в задоволеннях

Причому ці задоволення вони знаходять не тільки в їжі, а в самих різних сферах життя. Вони вирушають у подорожі (нехай навіть по навколишніх містечках), знаходять час на друзів (і при цьому не сидять в кафе, а йдуть на каток, або на скеледром, або в кіно) і цікаві хобі (і не считают, що вчитися співати в 30 років — це соромно і безглуздо). Коли у вас є безліч способів порадувати себе, цілком можна обходитися без десертів.

3. Вони не сидять на строгих дієтах

Вони не катують себе жорстокими обмеженнями, і тому у них не буває зривів. Іноді здається, що вони взагалі їдять все, що хочуть, і при цьому не товстіють. З одного боці, це так: вони дійсно дозволяють собі їсти ті, чого в даний момент хочеться, — навіть торт. Але оскільки з понеділка вони не збираються сідати на дієту, то їм сьогодні не потрібно наїдатися про запас. Це означає, що вони з’їдять один шматочок і зупиняться. Просто тому що прямо зараз вони більше не хочуть.

4. Вони не поспішають

Вони їдять повільно, з почуттям, толком, розстановкою і неодмінно з задоволенням. Вони, як і ми, теж читали, що сигнал про насичення надходить у мозок приблизно через 20 хвилин після того, як ви наїлися. Альо на відміну від нас, вирішили застосувати наукові досягнення в житті.

5. Вони знають свої потреби

Чому одні товстіють, а інші немає? Може бути, вони їдять кілька разів на день невеликими порціями. Або обходяться трьома основними прийомами їжі. Вони щільно снідають. Або випивають вранці тільки чашку чорної кави і тільки через пару годин згадують про їжу. Сенс у тому, що вони не сліпо слідують порадам іменитих дієтологів або фітнес-гуру, але розуміють, як потрібно харчуватися, щоб відчувати себе добре.

 

Почему они не толстеют? 10 привычек худых женщин

6. Вони їдять тільки тоді, коли голодні

Вони не жують за компанію з друзями, колегами або з чоловіком тільки тому, що сидять поруч за столом і їм нічим зайнятися. За компанію вони можуть випити води з лимоном, і цього цілком достатня.

7. Вони вибирають «чесні» продукти

Справжній цукор, незбиране молоко, сир і йогурти нормальної жирності, вершкове масло, — все це набагато смачніше, ніж продукти-замінники. А значить, ви отримуєте більше задоволення навіть від невеликої порції.

8. Вони любляна рухатися

Вони багато ходять пішки, або катаються на лижах, або самовіддано займаються латиноамериканськими танцями вечорами (і зовсім не обов’язково в компанії власного чоловіка). Їм не доводиться годинами вмовляти себе, що пора встати і піти в спортзал. Вони просто знайшли тієї вид активності, який їм подобається.

9. Вони вміють справлятися зі стреса

Вони до одуріння калатають боксерську грушу, медитують, застосовують дихальні техніки, займаються арт-терапією. Або просто відразу ж висловлюють чоловікові все, що наболіло, і не тримають емоції всередині. Як би то не було, вони вміють знімати стрес за допомогою плитки шоколаду, а іншими (зазвичай більш продуктивними) способами.

10. Вони вміють тримати себе в руках

Так, як не сумно це усвідомлювати, але наш вага безпосередньо залежить від кількості споживаних калорій. І головний секрет струнких жінок полягає в тому, що вони вміють вчасно взяти ситуацію під контроль, коли помічають поява навіть одного-двох зайвих кілограмів. Вони не розслабляються, навіть коли виходять заміж, народжують дітей або відправляються в гастрономічний тур. Завдяки цьому вони не допускають радикальних коливань ваги, а значить, і необхідність в жорстких дієтах або виснажливих тренуваннях відпадає сама собою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України