Чому собаки склеюються під час спарювання. Пояснення досить просте

Цим питанням багато задавалися з раннього дитинства, і він має досить просте пояснення. Так чому ж собаки злипаються під час спарювання?

Таємниця розкрита.

Ми всі бачили двох собак після спарювання. Собаки можуть стояти так дуже довго, і ніхто не може їм допомогти. Це явище, яке багатьох спантеличувало з дитинства, має просте пояснення.

Як тільки у суки починається тічка, вона постійно готова до спаровування з самцем. Самці намагаються оволодіти самкою на своїй території, щоб показати своє домінування.

У псів пеніс не знаходиться постійно в стані ерекції, коли він проникає в піхву собаки. Це досягається завдяки наявності в пенісі кобеля особливої кістки, яка називається бакулюм. Саме вона дозволяє пенісу перебувати у випрямленому положенні.

Після проникнення у піхву так звані bulbus glandis (луковицеобразные залози), які являють собою еректильні тканини біля основи статевого члена, наповнюються кров’ю і роздуваються так, що пеніс залишається “в пастці” у піхву самки. У розмовній мові це відомо як вираз “собаки злиплися”

Собаки не можуть розділитися до тих пір, поки не завершитися еякуляція .Тоді кров відливає від еректильних тканин в пенісі пса, і він може звільнитися. У разі спарювання у бродячих собак це зазвичай не відбувається, оскільки самка може паруватися з декількома самцями, вони намагаються швидше зайняти свою чергу, і злягання не доходити до кінця.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh