Новини

Чому собаки склеюються під час спарювання. Пояснення досить просте

Цим питанням багато задавалися з раннього дитинства, і він має досить просте пояснення. Так чому ж собаки злипаються під час спарювання?

Таємниця розкрита.

Ми всі бачили двох собак після спарювання. Собаки можуть стояти так дуже довго, і ніхто не може їм допомогти. Це явище, яке багатьох спантеличувало з дитинства, має просте пояснення.

Як тільки у суки починається тічка, вона постійно готова до спаровування з самцем. Самці намагаються оволодіти самкою на своїй території, щоб показати своє домінування.

У псів пеніс не знаходиться постійно в стані ерекції, коли він проникає в піхву собаки. Це досягається завдяки наявності в пенісі кобеля особливої кістки, яка називається бакулюм. Саме вона дозволяє пенісу перебувати у випрямленому положенні.

Після проникнення у піхву так звані bulbus glandis (луковицеобразные залози), які являють собою еректильні тканини біля основи статевого члена, наповнюються кров’ю і роздуваються так, що пеніс залишається “в пастці” у піхву самки. У розмовній мові це відомо як вираз “собаки злиплися”

Собаки не можуть розділитися до тих пір, поки не завершитися еякуляція .Тоді кров відливає від еректильних тканин в пенісі пса, і він може звільнитися. У разі спарювання у бродячих собак це зазвичай не відбувається, оскільки самка може паруватися з декількома самцями, вони намагаються швидше зайняти свою чергу, і злягання не доходити до кінця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.