Чому ми повинні завжди поважати батьків, особливо в похилому віці

Завжди будьте добрими до тих, хто вас любити більше за все на світі

Батьки з самого першого дня піклуються про кожній нашій потреби. Вони не сплять ночами, годують, піклуються і роблять все можливе, щоб ми виросли щасливими дорослими людьми. Правильно?

І хоча у старості батьки іноді можуть дратувати своїх дітей, дуже важливо не забувати про всі ті речі, що вони для нас нікого. Звичайно, вони теж могли робити помилки, але мами і тата все одно продовжували намагатися заради нас. Вони тримали нас за руку в моменти нашої слабкості і розділяли з нами миті радості.

Батьки – це найважливіші люди у вашому житті. Нещодавно мені потрапила на очі історія невідомого автора. Вона розповідає про чоловіка і його сина. Цю історію безперечно варто прочитати.

Ось  вона:

«80-річний чоловік сидів на дивані в своєму будинку з 45-річним сином. Раптово на їх підвіконня села велика ворона.

Батько каже сину: «Що це?». Син відповів: «Ворона». Через кілька хвилин батько поставив те ж питання: «Що це?». Син відповів: «Тато, я ж тільки що сказавши тобі, це ворона!».

Через якийсь час батько каже сину в третій раз: «Що це?». Тепер у голосі сіна чулося неприкрите роздратування: «Це ворона, во-ро-на». Батько каже і в четвертий раз…

І тут син почав кричати на батька: «Чому ти продовжуєш питати мене одне і ти ж знову і знову, якщо я вже сказав, що це ворона!» Батько піднявся з дивана і відправився в свою кімнату за старої пошарпаної зошитом. Це щоденник, який він вів з самого народження своєї дитини.

Він попросив сина прочитати один запис у щоденнику, в якому йшлося наступне: «Сьогодні, коли мій маленький трирічний син сидів зі мною на дивані, на підвіконня сіла ворона. Він 23 рази каже мені, що це, і 23 рази я відповів йому: «Ворона». Кожен раз, коли він ставив своє запитання, я з любов’ю обіймав його. Мене це зовсім не дратувало, і я, швидше, відчував лише любов до своєї дитини».

Бачите, коли ми маленькі, нашим батькам доводиться миритися з безліччю дратівливих промов. Ми можемо цього не помічати, але в світові старіння батькам потрібно все більше уваги. Часом із-за цього вони починають почувати себе тягарем. Якщо ви будете ставитися до них без поваги, вони будуть вянути набагато швидше.

Нам відведено не так багато часу в цьому світі, і терпіння це, мабуть, найменше, що ви можете запропонувати своїм батькам. Завжди будьте добрими до тих, хто вас любить більше за все на світі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh