Життя

Чому ми повинні завжди поважати батьків, особливо в похилому віці

Завжди будьте добрими до тих, хто вас любити більше за все на світі

Батьки з самого першого дня піклуються про кожній нашій потреби. Вони не сплять ночами, годують, піклуються і роблять все можливе, щоб ми виросли щасливими дорослими людьми. Правильно?

І хоча у старості батьки іноді можуть дратувати своїх дітей, дуже важливо не забувати про всі ті речі, що вони для нас нікого. Звичайно, вони теж могли робити помилки, але мами і тата все одно продовжували намагатися заради нас. Вони тримали нас за руку в моменти нашої слабкості і розділяли з нами миті радості.

Батьки – це найважливіші люди у вашому житті. Нещодавно мені потрапила на очі історія невідомого автора. Вона розповідає про чоловіка і його сина. Цю історію безперечно варто прочитати.

Ось  вона:

«80-річний чоловік сидів на дивані в своєму будинку з 45-річним сином. Раптово на їх підвіконня села велика ворона.

Батько каже сину: «Що це?». Син відповів: «Ворона». Через кілька хвилин батько поставив те ж питання: «Що це?». Син відповів: «Тато, я ж тільки що сказавши тобі, це ворона!».

Через якийсь час батько каже сину в третій раз: «Що це?». Тепер у голосі сіна чулося неприкрите роздратування: «Це ворона, во-ро-на». Батько каже і в четвертий раз…

І тут син почав кричати на батька: «Чому ти продовжуєш питати мене одне і ти ж знову і знову, якщо я вже сказав, що це ворона!» Батько піднявся з дивана і відправився в свою кімнату за старої пошарпаної зошитом. Це щоденник, який він вів з самого народження своєї дитини.

Він попросив сина прочитати один запис у щоденнику, в якому йшлося наступне: «Сьогодні, коли мій маленький трирічний син сидів зі мною на дивані, на підвіконня сіла ворона. Він 23 рази каже мені, що це, і 23 рази я відповів йому: «Ворона». Кожен раз, коли він ставив своє запитання, я з любов’ю обіймав його. Мене це зовсім не дратувало, і я, швидше, відчував лише любов до своєї дитини».

Бачите, коли ми маленькі, нашим батькам доводиться миритися з безліччю дратівливих промов. Ми можемо цього не помічати, але в світові старіння батькам потрібно все більше уваги. Часом із-за цього вони починають почувати себе тягарем. Якщо ви будете ставитися до них без поваги, вони будуть вянути набагато швидше.

Нам відведено не так багато часу в цьому світі, і терпіння це, мабуть, найменше, що ви можете запропонувати своїм батькам. Завжди будьте добрими до тих, хто вас любить більше за все на світі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України