Життя

Якщо життя збиває з ніг – прості кроки, які потрібно зробити

Іноді життя збиває з ніг і намагається ще при цьому добити цеглою. Така реальність – по дорозі до поставленої мети вам, швидше за все, доведеться справлятися зі складними ситуаціями, долати негаразди і проходити через важкі часи.

Кожен на словах герой. Кожен може зберігати позитивний настрій і робити великі справи, коли він здоровий, коли йому нема про що турбуватися, коли рахунки оплачені вчасно і все йде гладко.

Але коли настають важкі часи, коли не вистачає грошей на життя або коли здоров’я перебуває під загрозою – саме тоді ви стикаєтеся з справжнім викликом.

Насправді, чим ви успішніші, тим більше труднощів підкидає життя.

Отже, ось п’ять простих порад, які допоможуть у важкі часи:

1. Згадайте про свої мрії та цілі

Всякий раз при зіткненні з труднощами намагайтеся згадувати про свої мрії та цілі. Ваші мрії – це головна причина, з якої ви зараз тут знаходитеся. І мета, яку ставите перед собою, це ваша мотивація рухатися вперед. Тому, коли вам важко, спробуйте придивитися до своїх мрій та життєвих цілей.

Якщо ваша мрія недостатньо цікава, а мета слабка, ви обов’язково опустите руки і здастеся. Це одна з головних причин, чому більшість людей не досягають бажаного.

Якщо воля реалізувати задумане дійсно сильна, ви зробите все, щоб досягти того, чого хочете. Ви пройдете через багато, щоб домогтися результату.

Тому якщо ви відчуваєте, що ось-ось здастеся, згадайте про кінцеву мету і дозвольте їй підтримати вас, коли почнете падати.

2. Відстороніться

Іноді краще відсторонитися від ситуації, з якої ви не можете знайти вихід. Чи знаєте ви, що Джек Ма, китайський мільярдер, який заснував Alibaba, завжди намагається відійти від проблеми, з якою у нього не виходить справитися?

Джек Ма розповідає, що якщо ніяк не може вирішити проблему, він просто лягає трохи подрімати. І після короткого відпочинку він відчуває себе повним сил, а всі необхідні рішення приходять самі собою.

Ви можете зробити те ж саме. Відстороніться від проблеми, щоб очистити свій розум.

Іноді, через те, що ви застрягли в якійсь ситуації, у вас не виходить побачити загальну картину. Відступивши в сторону і зробивши щось абсолютно не пов’язане з тим питанням, яким займаєтеся, ви дозволите своєму розуму знайти ясність, необхідну для пошуку рішення.

Постарайтеся вибратися на природу. Або просто прогуляйтеся. Поспілкуйтеся з іншими людьми, відпочиньте. Ви можете навіть взяти відпустку, щоб провести деякий час далеко від нинішнього місцезнаходження.

3. Виміряйте прогрес і підраховуйте свої перемоги

Якщо ви розумієте, що вже не вдасться відсторонитися від ситуації, і ви повинні протистояти їй, спробуйте почати вимірювати свій прогрес і підраховувати перемоги.

Замість того, щоб звинувачувати себе в тому, що ви не домоглися бажаних результатів, підрахуйте перемоги і зафіксуйте, як багато ви вже зробили.

Думки про перемоги обов’язково піднімуть настрій. Саме з цієї причини люди святкують свої досягнення. Коли настають важкі часи, ви можете робити те ж саме. Якщо життя збиває вас з ніг, підрахуйте удачі та оцініть досягнення.

Коли полковник Сандерс був змушений закрити свій ресторан, він вирішив все одно не здаватися. Він зібрався з думками і згадав про все, чого досяг і що у нього виходить робити краще за інших. І завдяки цьому зміг продати свій рецепт смаженої курки, який зробив революцію у всій індустрії швидкого харчування. І як називався його рецепт? Kentucky Fried Chicken ( «Смажений курча з Кентуккі»), скорочено KFC.

4. Ставайте сильніше завдяки труднощам

Ліс Браун одного разу сказав так: «Не кажіть, що у вас поганий день, скажіть, що у вас день формування характеру». І він має рацію.

Проблеми, відмови, невдачі і в цілому важкі часи існують для того, щоб ви змогли вирости. Ви не зможете стати тим, ким повинні, не переживши важкі часи. Подумайте про це.

Якби в житті Джоан Роулінг не було життєвих труднощів, їй би, швидше за все, не спало на думку написати книгу про юного чарівника на ім’я Гаррі Поттер. Успішні люди домагаються успіху завдяки, в тому числі, своїм невдачам і важким часам.

Ви повинні зрозуміти, що якщо хочете досягти більшого в житті, вам доведеться побудувати свій характер, ставши людиною, гідною успіху.

5. Вчіться танцювати під дощем

Нарешті, коли йде дощ, вчіться танцювати під дощем. Коли життя кидає лимон, робіть з нього лимонад.

Ви повинні сприймати труднощі як частину життя. Вони потрібні вам, тому що допоможуть стати краще. Наприклад, гусениці доведеться пройти через складний процес, перш ніж вона перетвориться на прекрасного метелика. Те ж саме відбувається і у вашому житті.

Зрозумійте, важкі часи все одно коли-небудь настануть, так що просто навчіться приймати їх. Замість того, щоб дивитися на життя з похмурим і невдоволеним виразом обличчя, почніть отримувати задоволення і насолоджуватися подорожжю, бо ви все одно вже сіли в цей потяг.

Ви не зможете просунутися далі і досягти більшого, якщо не навчитеся терпіти невдачі. Саме тоді, коли ви берете на себе повну відповідальність за своє життя, все починає змінюватися.

Щоб перейти на більш високий рівень, вам буде потрібно пережити як успіхи, так і невдачі. Тому просто змиріться з тим, що труднощі неминучі, і почніть насолоджуватися своєю подорожжю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України