Авторські статті

Чому Росія наполягає на тому, що Янукович Президент

Путін не може змиритися з тим, що він вдруге програв Україну. Саме тому розігрується гра: регіони виступають проти нелегітимної влади в столиці.

Все те, що відбувається в Севастополі і в Симферополі – спроба Путіна довести всім, що він не програє. План РФ полягає в тому, що Росія не визнає нову владу і вважає Януковича Президентом (через те, що опозиція не дотрималася умов договору з Януковичем).

Власне ця теза і є юридичною основою для того, щоб місцева влада не визнавала офіційний Київ. Вимоги проросійських сил в Симферополі такі ж як і в Севастополі – невизнання влади в Києві і проведення референдуму про відділення від України. На цьому фоні росіяни заявили, що проводять навчання на кордоні з Україною (простіше кажучи попередили НАТО про невтручання). Але якщо в Севастополі все пройшло гладко і без проблем, то в Симферополі все набагато складніше. Перш за все є системна опозиція кримськотатарського населення (13% населення півострова).

Окрім того, на минулих виборах за Тимошенко голосувала чверть населення автономії. Але треба зазначити, що без Крима, севастопольський демарш залишиться всього лише демаршем. Так, Севастополь, може перетворитися на Базу Чорноморського флоту. Але цього Путіну замало, він хоче сатисфакції і йому потрібен Крим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.